Wczoraj polityk Platformy Obywatelskiej Radosław Sikorski w chamski sposób zaatakował europosłankę Solidarnej Polski i Zjednoczonej Prawicy Beatę Kempę. Europosłanka napisała w środę w mediach społecznościowych coś, co wyjątkowo sprowokowało Sikorskiego.

— Na siedzibie Generalnej Dyrekcji Lasów po raz pierwszy łopocze polska flaga. Lasy zawsze wierne Polsce — szczególnie teraz, gdy nasz kraj jest tak brutalnie atakowany — oznajmiła Kempa dołączając do swojego wpisu zdjęcie, na które emocjonalnie zareagował polityk PO.

— Flaga ma przykryć to, że gówniarze z Solidarnej Polski doją Lasy Państwowe tak, jak Fundusz Sprawiedliwości — napisał.

Na odpowiedź nie musiał długo czekać. Kempa nie była mu dłużna.

— Herr Lord, na szczęście jest to wciąż flaga Polski! Gdybyście dalej rządzili, nie byłoby jej, na czym dzisiaj wieszać. Nienawiść do polskich symboli to ciężka choroba — stwierdziła przedstawicielka Solidarnej Polski.

— Walnij się w zatłuszczony łeb — odbił piłeczkę Sikorski.

Wtedy lawinowo zaczęły pojawiać się komentarze ze strony internautów, którzy pozwolili sobie na niewybredne żarty z urody i włosów europosłanki.

Radosław Sikorski w nieudolny sposób próbował ją przeprosić. Na niewiele się to jednak zdało.

Przeczytaj również:  Tyszka: Kaczyński bardziej nienawidzi Niemców, niż kocha Polskę

— Dzisiaj zrozumiałem, że władzy wolno wyzywać nas od Niemców, którzy nie nienawidzą polskich symboli narodowych, a nam nie wolno reagować. Wobec tego serdecznie panią poseł Beatę Kempę przepraszam. Entschuldigung — napisał Sikorski.

— Ten hejt i kłamstwo w polityce są nie do wytrzymania. A pan Sikorski raczył powiedzieć, że zrobił to łagodnie. Damskich bokserów po prostu nie brakuje. Czasami przyjdzie taki moment, że człowiek nie wytrzymuje. Ja się pozbieram dzięki moim przyjaciołom i tym, którzy mnie wsparli. Są granice pogrywania. One zostały bardzo mocno przekroczone. Jeśli nie będą wyciągnięte konsekwencje i polityka w Polsce dalej będzie szła w tym kierunku, to rzut beretem, by bić kobiety. Jestem pewna, że Sikorski byłby w stanie to zrobić. Jego wypowiedź dla Interii o tym świadczy — powiedziała Beata Kempa płacząc na antenie Polsat News.

Zobacz również: Ziobro stanął w obronie Kempy i dogryzł Sikorskiemu: “O tym, że to prostak, wszyscy już wiedzą”

Zobacz również: Prof. Legutko: Nie można ustępować, kiedy widać, że stosuje się wobec nas dyktat

źródło: polsatnews.pl, wiadomości.onet

(Visited 318 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj