propolski.pl: Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan wróci do telewizji i poprowadzi randkowy show z Przemkiem Kossakowskim

O Barbarze Kurdej-Szatan było w ostatnich miesiącach wyjątkowo głośno. Wszystko za sprawą kontrowersyjnego wpisu w którym aktorka obraziła strażników granicznych, nazywając ich „mordercami”. W efekcie tego emocjonalnego wyskoku straciła wiele intratnych kontraktów.

Szybko okazało się, że Kurdej-Szatan nie przejmuje się tym, co zaszło i wcale nie zamierza ratować swojego wizerunku. Pisaliśmy o tej sprawie szerzej tutaj.

Teraz wyszło na jaw, że aktorka już niebawem rozpocznie współpracę z TTV. To właśnie tam poprowadzi nowy, kontrowersyjny program razem z Przemysławem Kossakowskim.

Wygląda na to, że do gwiazdy Play uśmiechnęło się szczęście i otrzymała nową, intratną propozycję. Celebrytka poprowadzi polską edycję programu „Project Cupid”.

Jak donosi serwis Pudelek, produkcja show podjęła decyzję, że to właśnie Kurdej-Szatan będzie idealnie nadawała się do roli współprowadzącej.

O czym będzie wspomniane show?

„Project Cupid” jest programem poświęconym osobom niepełnosprawnym, a także z zaburzeniami umysłowymi. Dzięki programowi będą one mogły poznać miłość swojego życia.

To pierwszy tego typu program w karierze gwiazdy. Tymczasem Przemek Kossakowski ma już doświadczenie w pracy z niepełnosprawnymi, ponieważ wcześniej prowadził program „Down the road”.

Kiedy premiera popularnego show? Prawdopodobnie wiosną 2022 r. Zamierzacie oglądać?

Zobacz również: Białoruscy żołnierze otworzyli ogień na granicy z Polską. Trzykrotnie padły strzały

Zobacz również: Zbliża się masowy atak białoruskich służb? Stanisław Żaryn: „Napór na granicy z Polską może nam lawinowo wzrosnąć”

źródło: plotek.pl, plejada.pl, DoRzeczy

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these