Wydawało się, że jeszcze niedawno kariera aktorki i gwiazdy Play Barbary Kurdej-Szatan wisi na włosku. Jak się okazuje nie musi ona martwić się o pracę o czym sama zapewniła.

– Jak przestałam prowadzić programy w TVP, to od razu dostałam propozycję prowadzenia sylwestra w Polsacie i od razu byłam w „Tańcu z gwiazdami”, dostałam też propozycję prowadzenia sylwestra w TVN – powiedziała Kurdej-Szatan

Jak pamiętamy Barbara Kurdej-Szatan obraziła strażników granicznych nazywając ich „mordercami” i „maszynami bez serca”. Celebrytka co prawda przeprosiła za swój niestosowny język, na niewiele jednak się to zdało. Za sprawą całej sytuacji utraciła sympatię sporej części swoich fanów.

Teraz aktorka w rozmowie z Żurnalistą podkreśliła, że nieprawdziwe są informacje, jakoby od listopada próbowała za wszelką cenę ratować swój nadszarpnięty wizerunek.

– Zawsze angażowałam się w przeróżne akcje charytatywne i jak wrzuciłam coś, to akurat dotyczyło sprzedaży kalendarza dla ośrodka preadopcyjnego w Otwocku, to oczywiście pierwsze komentarze były, że to ocieplanie wizerunku. Tylko że ja mam gdzieś ocieplanie wizerunku, bo ja nie muszę sobie ocieplać wizerunku. Nawet nie mam ochoty tego robić, bo wyjątkowo długo miałam naprawdę mocno ciepły wizerunek, który mnie często irytował. I wcale nie żałuję, że się wydarzyło, jak się wydarzyło, a ocieplanie wizerunku mam naprawdę w d*pie – powiedziała aktorka.

Przeczytaj również:  Mariusz Pudzianowski miał wypadek rowerowy. Pokazał rany

Kurdej-Szatan nie szczędziła także mocnych słów pod adresem szefa TVP Jacka Kurskiego, który kilka miesięcy temu osobiście przekazał internautom, że gwiazda musi pożegnać się z telewizją publiczną.

– Pan Kurski to już dawno chciał mnie wypi*przyć z TVP tak całkowicie. On już dawno mnie wywalił tak naprawdę. Teraz mnie tak całkiem wyrzucił, bo po prostu wyrzucił mnie z serialu „M jak miłość”, który jest w tej telewizji od 20 lat, przeżył wiele rządów i to jest dziwne. To jest wkurzające, że ktoś, kto nie był od początku serialu i tak sobie decyduje za producenta. Nie dałam się sterować, więc mnie zwolnili – wyjaśniła celebrytka, która nie kryła, że konkurencyjne stacje wręcz o nią walczą. W jej wypowiedzi nie zabrakło niecenzuralnych słów.

Zobacz również: Nadciąga prawdziwa Syberia! W całej Polsce temperatury mogą osiągnąć wartość -20°C

Zobacz również: Wojciech Cejrowski bez ogródek o teoriach spiskowych, które okazały się prawdziwe [WIDEO]

źródło: pudelek.pl, DoRzeczy.pl

(Visited 492 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj