Strona główna Polska Awantura na wiecu Trzaskowskiego. Posłanka PO chciała odłączyć głośnik zwolennikom PiS. Interweniowała policja

Awantura na wiecu Trzaskowskiego. Posłanka PO chciała odłączyć głośnik zwolennikom PiS. Interweniowała policja

3 min czytania
0
6
22,781
Trzaskowskiego

Podczas wiecu Rafała Trzaskowskiego na rynku w Dębicy (woj. podkarpackie) doszło do przepychanki między Agnieszką Pomaską z PO, a przeciwnikami kandydata Koalicji Obywatelskiej.

Trzaskowskiego poza sympatykami przywitali również jego przeciwnicy w liczbie ponad trzydziestu osób. Zwolennicy Prawa i Sprawiedliwości z Dębicy przygotowali baner z wizerunkiem prezydenta Andrzeja Dudy, przynieśli na miejsce także mikrofon z głośnikiem.

Na rynku zjawiła się również posłanka Platformy Obywatelskiej Agnieszka Pomaska. Parlamentarzystka w pewnym momencie schyliła się do głośnika z zamiarem jego wyłączenia. Rezultatem jej działania było przypadkowe uderzenie w twarz przez jednego z mężczyzn sprzeciwiających się kandydaturze frontmena Koalicji Obywatelskiej.

— Gorąco na wiecu Rafała Trzaskowskiego. Przeciwnicy krzyczą, posłanka Agnieszka Pomaska reaguje. Doszło do przepychanek, reaguje policja — czytamy we wpisie użytkownika Twittera, który zamieścił film z udziałem posłanki Platformy Obywatelskiej Agnieszki Pomaski.
PiS powinien puszczać ten film non stop. Pomaska nie tylko naruszyła własność prywatną, ale jeszcze próbowała symulować ze została uderzona w twarz — skomentowała inna użytkowniczka Twittera.

Przeczytaj również: Budka został zapytany przez dziennikarza o program Trzaskowskiego. Odpowiedź rozbroiła

źródło: Twitter

Reakcja
14
Przeczytaj również:  Robert Biedroń zlekceważył Koalicjantów Wiosny: "Zrobi się rozpier... jak w KO"
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Załaduj więcej napisanych przez Malicki Jan
Załaduj więcej w  Polska

Sprawdź również

Jackowski ostrzega prezydenta Dudę: „Powinien bardzo na siebie uważać”

Tuż po ogłoszeniu wyników wyborów prezydenckich, jasnowidz Jackowski skomentował zwycięstw…