Strona główna Polska Cejrowski nie weźmie udziału w wyborach: „Nie przyłożę ręki do oszustwa wyborczego”

Cejrowski nie weźmie udziału w wyborach: „Nie przyłożę ręki do oszustwa wyborczego”

3 min czytania
0
0
1,510
Wojciech Cejrowski

Wojciech Cejrowski oznajmił, że nie zamierza głosować w zbliżających się wyborach korespondencyjnych, ponieważ uważa je za oszustwo. Przy okazji opublikował na Facebooku grafikę ze specjalnym podpisem „wysoce prawdopodobne jest, że Cejrowski pójdzie głosować na bosaka”.

Połączenie słów, które zastosował Cejrowski, odnosiło się jednocześnie do jego zwyczajów (nagrywania programów bez obuwia), jak również do nazwiska kandydata Konfederacji na prezydenta.

Zobacz również: Bosak: Konfederacja staje się trzecią siłą polityczną w Polsce

Podróżnik podkreślił jednak wyraźnie, że nie wybiera się na żadne wybory. Dodał, że Prawo i Sprawiedliwość uniemożliwiło głosowanie Polonii.

— Nie pójdzie, gdyż #PiS uniemożliwił głosowanie Polonii. Tak, wiem — proponuje się głosowanie korespondencyjne, ale ja nie uczestniczę w przekrętach, a głosowanie korespondencyjne to oszustwo. Wyjaśniałem, dlaczego w Radio WNET oraz kilku innych miejscach. Nie przyłożę ręki do oszustwa wyborczego — napisał Cejrowski na Facebooku.

 

źródło: dorzeczy.pl

Reakcja
2
Przeczytaj również:  Prezydent Andrzej Duda powiedział co myśli o "prywatnej stacji Trzaskowskiego". Tak ostro dawno nie było
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Załaduj więcej napisanych przez Piotr Krzemiński
Załaduj więcej w  Polska

Sprawdź również

Jackowski ostrzega prezydenta Dudę: „Powinien bardzo na siebie uważać”

Tuż po ogłoszeniu wyników wyborów prezydenckich, jasnowidz Jackowski skomentował zwycięstw…