W sobotę odbyła się konwencja Lewicy, pragnącej pozyskać jeszcze więcej młodego elektoratu. Wydarzenie stało się przyczynkiem do kłótni w mediach społecznościowych. Wzięli w niej udział Katarzyna Lubnauer, Włodzimierz Czarzasty oraz Joanna Scheuring-Wielgus.

Kasia, zobacz konwencje poprosiła byłą koleżankę Joanna Scheuring-Wielgus zjedz przy tym snickersa a potem dopiero komentuj napomniała posłanka Lewicy.

Zażarta dyskusja na temat konwencji o przyszłości młodych odbyła się na Twitterze. Lewica przedstawiła dziesięć czołowych postulatów dotyczących tanich mieszkań na wynajem, równości małżeńskiej oraz wyprowadzenia religii ze szkół.

Sama konwencja stała się jednak przedmiotem drwin, gdyż prowadzili ją… Sami mężczyźni w osobach Roberta Biedronia, Włodzimierza Czarzastego i Adriana Zandberga.

Lewica i trzech facetów… Pamiętacie ile było jęków, że Trzaskowski z Budką bez kobiet wyszli? A tutaj niby z hasłem #ZrobimyToLepiej na ustach. Gdzie mamy panie, drodzy panowie? Zrobicie to lepiej? napisała oburzona internautka. Jej wpis został szybko podchwycony przez byłą przewodniczącą Nowoczesnej Katarzynę Lubnauer.

Przeczytaj również: Dramat za Odrą. Niemcy błagają swoich obywateli, by szczepili się preparatem AstraZeneca. Powód odmowy jest prosty

A podobno w Razem zawsze współprzewodniczenie? Gdzie te kobiety? dodała od siebie polityk Koalicji Obywatelskiej.

Kaśka @KLubnauer nie bądź głupia proszę i nie powtarzaj bzdur. Obejrzyj konwencję młodzieżówek #lewicy i napisz coś mądrego. Jak potrafisz coś od siebie mądrego w tej sprawie napisać odpowiedział jej wicemarszałek Sejmu Włodzimierz Czarzasty.

Włodku, nie bądź wredny. Ten wpis nie świadczy też o Twojej inteligencji odparła Lubnauer. A jak masz „smak na władzę”, to zamiast bić w kobietę, zabierz się za robotę.

Do dyskusji włączyła się również była partyjna koleżanka Lubnauer, Joanna Scheuring-Wielgus. Zaatakowała ona posłankę KO:

Kasia, zobacz konwencje, jedz przy tym snickersa a potem dopiero komentuj napisała.

Przeczytaj również:  Kidawa-Błońska w wywiadzie dla Gazety Wyborczej: "Nasi krewni walczyli po obu stronach bitwy pod Grunwaldem"

Przeczytaj również: Mentzenowi puściły w Polsat News hamulce: „Tak po ludzku, nie jest panu głupio?!” Poszło o maseczki

Źródło: Tysol

(Visited 1 203 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here