Andrzej Piaseczny opublikował emocjonalne wideo ze szpitala. 50-letni wokalista opublikował w mediach społecznościowych bardzo niepokojące nagranie. Muzyk podłączony do szpitalnej aparatury z trudem łapał oddech. Dał jednak radę wystosować apel do swoich fanów.

Andrzej Piaseczny poinformował o swoim zakażeniu za pośrednictwem Instagrama. Jego wygląd i słowa są bardzo niepokojące.

Piaseczny zwrócił się do swoich 140 tysięcy obserwatorów w mediach społecznościowych. Wokalista przyznał, że nie wierzył, że dopadną go tak ciężkie objawy.

Zobacz również: Jerzy Stuhr w przykry sposób ukarał swojego syna: „Mam nadzieję, że nie pamięta”

— Kochani, wolałbym się w tym stanie w ogóle nie pokazywać, ale wiem, że jest jeszcze wielu ludzi, którzy dosłownie mają w nosie to, co z nami może się wydarzyć. Też myślałem, że przejdę to wszystko spacerkiem, ale po dziesięciu dniach chorowania znowu musiałem się znaleźć tutaj — mówił wycieńczony Piaseczny, który zaapelował o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny.

Zobacz również: Piotr Gąsowski: Aktorzy powinni być zaszczepieni w pierwszej kolejności. Wyjaśnił, dlaczego

— Bardzo przepraszam wszystkich, z którymi mieliśmy spotkać się na koncertach, ale to przecież wszystko wróci. Bądźcie zdrowi i trzymajcie się, bardzo proszę, zasad bezpieczeństwa i higieny. Bardzo też dziękuję wszystkim, którzy naprawdę z pasją i zaangażowaniem się mną tutaj zajmują
— dodał piosenkarz.

źródło: rmf24.pl

(Visited 2 129 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj