Popularny aktor Andrzej Chyra nie wytrzymał i w instagramowym poście dał upust swojej frustracji i emocjom. Dostało się rządowi i przedstawicielom branży filmowej, którzy w jego ocenie tchórzą i nie zabierają głosu w najważniejszych sprawach.

Andrzej Chyra, jak wielu artystów w tych czasach, nie pała miłością do obecnego rządu. Aktor nie kryje niepokoju w związku z tym, co się dzieje, i obawia się, że politycy rządzący doprowadzą do wyjścia Polski z UE, co według niego byłoby prawdziwą katastrofą.

Zaapelował więc do swoich fanów, by protestowali i wychodzili na ulicę, by sprzeciwić się temu szaleństwu. Chyra zamieścił na Instagramie serię artykułów dotyczących skomplikowanej sytuacji naszego kraju na scenie międzynarodowej, a także zdjęcie, na którym wystawia środkowy palec.

Nie zabrakło również wściekłych słów napisanych Caps Lockiem.

— #polexit #sprzeciw #bunt #naulice #patriotyzm POBUDKA!!! #UNIAEUROPEJSKA JASNO MÓWI: DO POLAKÓW NALEŻY DECYZJA-CHCECIE BYĆ Z NAMI CZY NIE, czyli MY NIE BĘDZIEMY WAM POMAGAĆ JUŻ W DECYDOWANIU! CO SOBIE CHCECIE! POLITYCY NIC NIE ZROBIĄ! TYLKO OBYWATELSKI SPRZECIW NA ULICACH W WIELKIEJ MASIE, POKAŻE, CZY JESZCZE CHCEMY UNII & ***** *** — czytamy.

— Pobudka!!! #UniaEuropejska jasno mówi: Do Polaków należy decyzja – chcecie być z nami czy nie, czyli my nie będziemy wam pomagać już w decydowaniu! Co sobie chcecie!. Politycy nic nie zrobią! Tylko obywatelski sprzeciw na ulicach w wielkiej masie pokaże, czy jeszcze chcemy Unii & * ** — dodał rozgoryczony aktor.

Przeczytaj również:  Sondaż. Polacy nie chcą Donalda Tuska?

Zobacz również: Sympatyczna pani z KOD-u pod siedzibą TK: „Czy pan jest tępy proszę pana?” [WIDEO]

Zobacz również: Burmistrz Nowego Jorku wcina frytki i hamburgera namawiając do przyjęcia szczypawki: „Mmm…mam wspaniałe uczucie” [WIDEO]

Źródło: instagram.com, pudelek.pl, wMeritum.pl

(Visited 1 228 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj