Dorota Naruszewicz to aktorka znana głównie z serialu „Klan”, która podobnie jak wielu posłów i zwolenników opozycji nie kryła oburzenia w związku z postawą Pawła Kukiza. Mianowicie chodzi o głosowanie nad nowelizacją ustawy medialnej, w którym były muzyk wraz z partyjnymi kolegami opowiedział się po stronie PiS-u. Część internautów uznała, że wpis Naruszewskiej jest lekko mówiąc przesadzony…

Aktorka nie zabiera zbyt często głosu w tematach politycznych — tym razem jednak nie mogła się powstrzymać, by nie opublikować osobliwego komentarza na Instagramie.

Początkowo mogłoby się wydawać, że aktorka stanie w obronie posła. Tak się jednak nie stało. Kolejne słowa ukazywały, że również nie jest zadowolona z postawy byłego kandydata na prezydenta.

— Hejt na pana Kukiza jest ogromny, gigantyczny wręcz. Nie wyobrażam sobie, jak można żyć pod takim naporem złości, nienawiści, wylewanych najgorszych wyzwisk i ogromu pogardy. Jak wstać, ubrać się i normalnie wyjść na ulice, mijać ludzi, zatrzymać się gdzieś w sklepie, stanąć w kolejce do kasy — napisała.

— Mam nadzieję, że będzie tak długo zapamiętany, że każdy następny potencjalny sprzedawczyk i zdrajca będzie wiedział, co go czeka, gdy np. niespodziewanie pomylą mu się przyciski podczas głosowania. Nie żal mi p. Kukiza. Niech cieszy się, że to nie czasy średniowieczne, bo wtedy za zdradę groziło łamanie kołem, ćwiartowanie, wbijanie na pal, palenie na stosie, rozrywanie końmi… — dodała niezadowolona.

Przeczytaj również:  Mariusz Pudzianowski odpowiedział na hejt. Pokazał dowody

Pod wpisem aktorki pojawiło się mnóstwo wpisów, w których internauci ocenili, że ta zwyczajnie przesadziła.

— Można było napisać: nie popieram Kukiza i jego działań, ale dajmy przykład, jak nie hejtować. Tutaj tego przykładu nie ma, jest nienawiść — czytamy jeden z komentarzy.

Zobacz również: Warszawa: Ostra interwencja straży miejskiej. Kobietę siłą wywleczono z autobusu i skuto kajdankami [WIDEO]

Zobacz również: Trump wezwał Bidena do ustąpienia z urzędu. „Jedna z największych porażek w historii” [WIDEO]

źródło: wmeritum.pl

(Visited 849 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj