Aktorka Matylda Damięcka mogła zaszczepić się na COVID-19 w zamian za wzięcie udziału w akcji promocyjnej szczepionki. Damięcka jednak stanowczo odmówiła.

Aktorka opublikowała w serwisie społecznościowym Facebook oświadczenie, w którym wyznaje, że otrzymała propozycję zaszczepienia się na koronawirusa. Damięcka przedstawiła również trzy powody, dla których zdecydowała się kategorycznie odmówić przyjęcia szczepionki na COVID-19:

Sama dostałam propozycję zaszczepienia się na zasadzie w stylu: my Cię zaszczepimy a Ty w zamian wspomnisz o tym fakcie na ig, potencjalnie przyczyniając się tym do zwiększenia zastępów chętnych do tegoż procederu napisała w mediach społecznościowych.

Przeczytaj również: „Dno dna. Nawet nie chce mi się tego komentować. To jest tak paskudne, tak obrzydliwe” Miller besztany przez internautów

Nie czuję się autorytetem w tej dziedzinie i zachęcać do tego będę w mniej dosłowny, kategoryczny sposób. Covid już przeszłam, nie najłagodniej, ale przeszłam, więc mam jeszcze chwilę spokoju, jestem młoda, cierpliwie poczekam na swoją kolej dodaje celebrytka.

Znając naturę ludzką, przewidziałam co teraz ma miejsce. więc mam nadzieję Wy wszyscy święci dzięki tej aferce, teraz nie będziecie już mieli wyboru i z modlitwą Polaka na ustach, z „Dnia świra” staniecie „uczciwie” w kolejce i się zaszczepicie. Amen”  zakończyła.

Przeczytaj również:  Nie żyje Leonard Pietraszak. Znany aktor miał 86 lat

Przeczytaj również: Pawłowicz wspomina Jandę i publikuje zdjęcie: „Blada Krysia, z którą byłam w przedszkolu”

https://www.facebook.com/MatyldaD/posts/10221648774541334

źródło: Do Rzeczy

(Visited 6 712 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj