Były Premier Leszek Miller zaszczepił się poza kolejnością jako pacjent i jeszcze zarzuca rządowi PiS i zjednoczonej prawicy niegospodarność ws. dawek szczepionki napisał jeden z internautów na Twitterze, odnosząc się do występu polityka na antenie TVN24.

Jestem po prostu pacjentem, nie premierem, a pacjentem kontrował Miller w TVN24. I z dodatkowych dawek, które Agencja Rezerw Materiałowych przekazała Warszawskiemu Uniwersytetowi Medycznemu. Mogli z nich skorzystać rodziny pracowników i pacjenci placówek uniwersytetów.

Od wielu lat jestem jednym z takich pacjentów. I z ufnością poddałem się szczepieniu, bardzo dziękuję kierownictwu tej placówki za tę inicjatywę, tym bardziej, że do dziś zmarnowano prawdopodobnie już około osiem tysięcy szczepionek. Zamiast sześć podawano pięć dawek, a resztę zgodnie z zaleceniem Ministerstwa Zdrowia wylewano do zlewu — przekonywał były premier.

Myślę, że ktoś z rządu PiS powinien coś na ten temat powiedzieć skwitował na koniec.

— Nawet nie chce mi się tego komentować. To jest tak paskudne, tak obrzydliwe. Dno dna. Nie dość, że dostał szczepionkę poza kolejnością, to jeszcze pluje jadem skomentował wypowiedź jeden z internautów.

Przeczytaj również: Tarczyński nie wytrzymał: „Może przestanie Pani obrażać inteligencję Polaków?” Polityk PiS bezlistosny dla zaszczepionych aktorek

źródło: Twitter

(Visited 2 899 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj