Sędzia Trybunału Konstytucyjnego Krystyna Pawłowicz odniosła się do zaszczepienia Krystyny Jandy na COVID-19. Pawłowicz zamieściła w mediach społecznościowych komentarz, w którym skrytykowała aktorkę za przyjęcie szczepionki poza kolejnością ustaloną przez Narodową Strategię Szczepień.

No, to blada KRYSIA JANDA, emerytka teatralna — oceniła z przekąsem Pawłowicz — z którą byłam w przedszkolu w jednej grupie starszaków/niedługo zamieszczę tu przedszkolną fotkę/, dziś jako dyspozytor szczepionek wśród kolegów ze swej trupy – „nas….ła” dziś na Polaków… Kończy coraz wybitniejszym rolami…

Współczuję Pani tej traumy już w przedszkolu z czerwoną hołotą napisał w odpowiedzi jeden z internautów.

Rodzice K.Jandy nie byli „czerwoną hołotą”. Mama, miła osoba, przez lata sumiennie pracowała w pobliskiej aptece jako kasjerka w lśniącym urzędowym fartuchu odliczała na liczydłach reszty i pisała sumy kopiowym ołówkiem. A tata Janda był budowlańcem. „Czerwonymi” raczej nie byli odpisała sędzia Trybunału Konstytucyjnego.

Następnie Pawłowicz podzieliła się z internautami zdjęciem z wczesnego dzieciństwa:

Rok 1957/58,grupa starszaków,przedszkole w Ursusie. Po lewej,przyszły wybitny wirusolog,dystrybutor szczepionek Covid w trupie „Ochota” – Krysia Janda,a po prawej najukochańsza,jak zwykle urocza i uśmiechnięta Krysiunia Pawłowicz napisała prześmiewczo sędzia TK.

Przeczytaj również: „Dno dna. Nawet nie chce mi się tego komentować. To jest tak paskudne, tak obrzydliwe” Miller besztany przez internautów

źródło: Do Rzeczy

(Visited 1 150 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Szumowski przypadkowo się wygadał. Prawdziwa liczba zarażonych drastycznie różni się od oficjalnej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here