Agata Kornhauser-Duda obecna była na wiecu swojego męża w Pułtusku. Pierwsza dama podziękowała Andrzejowi Dudzie za minione pięć lat oraz uderzyła w media, które jej zdaniem

Agata Kornhauser-Duda wyjawiła również, dlaczego przez ostatnie pięć lat stroniła od kontaktu z mediami:

Przeczytaj również: Ponure nastroje w sztabie Rafała Trzaskowskiego. Tak przegrał kandydat Koalicji Obywatelskiej

— To jest ten moment, kiedy należy powiedzieć, dlaczego tak jak państwo twierdzili przez 5 lat się nie wypowiadałam. Otóż, uchylę rąbka tajemnicy. Drogie media, drodzy dziennikarze, mówiliście i pisaliście, że nie wypowiadam się, zapominaliście tylko dodać, że nie wypowiadam się do mediów — mówiła Kornhauser-Duda.

— Przez 5 lat rozmawiałam z Polakami, z naszymi rodakami na każdym ze spotkań. Drodzy dziennikarze, muszę wam powiedzieć jedno, otóż chciałabym, żebyście również wy szanowali i Polaków i polityków, jak również chciałabym, żebyście szanowali mój wybór, ponieważ dużo mówicie o tolerancji, natomiast pozbawiacie mnie mojego własnego wyboru. Jeżeli nie chciałam udzielać wywiadów, to był to mój własny wybór — dodała.

Przeczytaj również: Z ostatniej chwili: Oto, kto wygrał wybory prezydenckie. „Smutek, zawód, rozczarowanie”

Przeczytaj również:  Witold Pilecki i Siostra Izabela. Dwa przykłady niezłomności charakteru na kartach dwóch książek

Pierwsza dama wyjaśniała również, dlaczego nie udzielała wywiadów dla mediów:

— A dlaczego nie chciałam się wypowiadać? Niestety, to był mój milczący sprzeciw przeciwko manipulacji, dezinformacji i przeciwko kłamstwom, które niestety w mediach występują — mówiła Kornhauser-Duda.

źródło: TVP Info

(Visited 233 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj