Kandydat KO Rafał Trzaskowski tuż po ogłoszeniu sondażowych wyników II tury wyborów prezydenckich zapewnił swoich sympatyków o wygranej, która zbliża się wielkimi krokami. Według wstępnych sondaży exit poll IPSOS walka kandydatów jest niezwykle wyrównana.

Andrzej Duda osiągnął 50,4 proc. poparcia, a Rafał Trzaskowski 49,6 proc. głosów. Rafała Trzaskowskiego nie opuszcza więc optymizm. Polityk ma wielką nadzieję na zwycięstwo i jest zdania, że „wystarczy tylko policzyć głosy”.

Zobacz również: Rafał Trzaskowski: „Na złość im zrobię”

— Mówiliśmy o tym, że będzie blisko i jest blisko, ale jestem absolutnie przekonany, że zwyciężymy — przemawiał do licznie zebranych wyborców.

Kandydat KO dodał, że to kwestia godzin, a przekonamy się o nowej przyszłości Polski.

— I obiecuję wam, gwarantuję wam, że ten nasz sen, o którym mówiłem w Szczecinie, o Polsce która potrafi znowu być razem, która potrafi odbudować wspólnotę, która skupia się na tym, co jest najważniejsze, która jest dumna ze swojej tradycji, patrzy w przyszłość, jest sprawiedliwa, europejska, tolerancyjna, w której nikt nas nie dzieli — jestem przekonany, że ten sen jutro się spełni, że spełni się to, co obiecywałem: że prezydent RP będzie miał tylko jednego szefa i tym szefem będzie naród i obywatele — oświadczył Trzaskowski.

Przeczytaj również:  Lublin. Awanturka na drodze. Agresywny pieszy szybko zrobił odwrót [WIDEO]

źródło: nczas.com

(Visited 134 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj