Strona główna Polska Adrian Klarenbach odpowiada na zaczepkę dziennikarza TVN: “Przed wejściem i po wyjściu ze studia myję dłonie. Polecam”

Adrian Klarenbach odpowiada na zaczepkę dziennikarza TVN: “Przed wejściem i po wyjściu ze studia myję dłonie. Polecam”

3 min read
0
1
9,451
Adrian Klarenbach

Dziennikarz TVP Info Adrian Klarenbach został wywołany na Twitterze przez redaktora Konrada Piaseckiego związanego z TVN24. Poszło o uściski dłoni oraz mycie rąk.

— Dziś pan Adrian Klarenbach cieszył się jak dziecię z podawania łokcia zamiast ręki, padały określenia „Monthy Python” i demonstracyjnie ściskano sobie w studiu dłonie — napisał w mediach społecznościowych Konrad Piasecki.

— Rząd właśnie zaapelował, by nie podawać rąk, ministrowie stuknęli się łokciami. To tyle o odpowiedzialności mediów — dodał chwilę potem.

Do wpisu Piaseckiego niemal natychmiast odniósł się dziennikarz telewizji publicznej. Adrian Klarenbach w nieco sarkastycznym tonie zapewnił kolegę z komercyjnej stacji, że nieustannie dba o należytą higienę dłoni.

— Szanowny Panie Konradzie @KonradPiasecki przed wejściem i po wyjściu ze studia myję dłonie. Polecam:) — oznajmił w odpowiedzi redaktor TVP Info.

W środę premier Mateusz Morawiecki w wygłoszonym do Polaków komunikacie zarządził odwołanie zajęć w placówkach oświatowych. Szef rządu zapewnił też o potrzebie skrupulatnych działań mających na celu zapobieganie ekspansji groźnego wirusa z Chin:

— Chcemy spowolnić możliwość rozprzestrzeniania się koronawirusa. Potrzebujemy zdeterminowanych działań, które doprowadzą do zmiany nawyków. Powinniśmy się wystrzegać dużych skupisk ludzkich – to również placówki oświatowe – tłumaczył premier.

Przeczytaj również: Przyciśnięty Grodzki skompromitował się u niedowierzającej w jego słowa Moniki Olejnik. „Niech pani nie używa tego słowa”

źródło: Do Rzeczy

Reakcja
2
Przeczytaj również:  Europosłanka PO mówi o samobójstwach dzieci LGBT. Jaki: "Potrafi pani w tej chwili wskazać konkretny przykład?"
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Załaduj więcej napisanych przez Malicki Jan
Załaduj więcej w  Polska

Sprawdź również

Polityk KO popchnął i obraził dziennikarza TVP Info: “Spadaj śmierdzielu”

Dziennikarz tvp.info Samuel Pereira był obecny na konferencji prasowej Rafała Trzaskowskie…