Dziennikarz TVP Info Adrian Klarenbach został wywołany na Twitterze przez redaktora Konrada Piaseckiego związanego z TVN24. Poszło o uściski dłoni oraz mycie rąk.

— Dziś pan Adrian Klarenbach cieszył się jak dziecię z podawania łokcia zamiast ręki, padały określenia „Monthy Python” i demonstracyjnie ściskano sobie w studiu dłonie — napisał w mediach społecznościowych Konrad Piasecki.

— Rząd właśnie zaapelował, by nie podawać rąk, ministrowie stuknęli się łokciami. To tyle o odpowiedzialności mediów — dodał chwilę potem.

Do wpisu Piaseckiego niemal natychmiast odniósł się dziennikarz telewizji publicznej. Adrian Klarenbach w nieco sarkastycznym tonie zapewnił kolegę z komercyjnej stacji, że nieustannie dba o należytą higienę dłoni.

— Szanowny Panie Konradzie @KonradPiasecki przed wejściem i po wyjściu ze studia myję dłonie. Polecam:) — oznajmił w odpowiedzi redaktor TVP Info.

W środę premier Mateusz Morawiecki w wygłoszonym do Polaków komunikacie zarządził odwołanie zajęć w placówkach oświatowych. Szef rządu zapewnił też o potrzebie skrupulatnych działań mających na celu zapobieganie ekspansji groźnego wirusa z Chin:

— Chcemy spowolnić możliwość rozprzestrzeniania się koronawirusa. Potrzebujemy zdeterminowanych działań, które doprowadzą do zmiany nawyków. Powinniśmy się wystrzegać dużych skupisk ludzkich – to również placówki oświatowe – tłumaczył premier.

Przeczytaj również:  Mariusz Pudzianowski miał wypadek rowerowy. Pokazał rany

Przeczytaj również: Przyciśnięty Grodzki skompromitował się u niedowierzającej w jego słowa Moniki Olejnik. „Niech pani nie używa tego słowa”

źródło: Do Rzeczy

(Visited 492 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj