propolski.pl: Kobieta bez ogródek o 500 plus

„A czym się zajmuje twój mąż?” Kobieta bez ogródek o 500 plus [WIDEO]

W serwisie TikTok pojawiło się nagranie, na którym ciemnoskóra kobieta najprawdopodobniej mieszkająca w Polsce odpowiedziała na pytanie internautów. Odniosła się tym samym do tematu 500 plus, świadczenia, o które ubiega się wiele rodzin z dziećmi.

Bohaterka nagrania bez ogródek wyjawiła, że jej rodzinie jest ono wyjątkowo potrzebne, ponieważ jej mąż nie pracuje. Internauci zostawili pod nagraniem wiele komentarzy, momentami nie kryjąc swojego oburzenia. W sieci rozpętała się prawdziwa burza, a przy tym wiele osób uznało, że kobieta po prostu stroi sobie żarty.

Nawet jeżeli wypowiadałaby się dla żartu, to i tak nakreśliła istotny problem, z którym od jakiegoś czasu zmagamy się w Polsce. Wiele osób nie jest skłonna podjąć żadnej pracy, a filozofią swojego życia czyni pobieranie świadczeń socjalnych. Z podobną sytuacją mierzą się nasi europejscy sąsiedzi — Niemcy.

Pisaliśmy ostatnio o imigrancie, który opowiadał dowcip na temat systemu dystrybucji środków finansowych w tym kraju. Zakpił sobie z Niemców, podsumowując ich politykę rozdawnictwa.

— a ty polaczku do pracy za miske ryzu pracowac xd — czytamy jeden z komentarzy.

— trafienie bliźniaków albo trojaczków to dla nich jak wygranie w totka ( ͡° ͜ʖ ͡°) — dodał inny internauta.

— Przecież to dla jaj nagrała, oglądałem na tiktoku. W komentarzach widze, że już się wykopki uruchomiły xd — napisał użytkownik przekonany o braku wiarygodności nagrania.

https://streamable.com/h6mc37

Zobacz również: Aktorka z „Klanu” bryknęła przebrana za o. Rydzyka. Nagranie hitem sieci [WIDEO]

Zobacz również: Szpryca dopadnie nas każdego roku? Prof. Horban: „Możliwe teoretycznie, że tak” [WIDEO]

Źródło: wykop.pl, YouTube.com

About the Author

One thought on “„A czym się zajmuje twój mąż?” Kobieta bez ogródek o 500 plus [WIDEO]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these