Mariusz Pudzianowski słynie z tego, że z rana poddaje się intensywnym treningom, m.in. biega. Do sieci trafiło nagranie, z którego wynika, że tym razem dołączył do niego młody towarzysz.

Ważne zadanie młodego harcerza

„Pudzian” podzielił się kolejnym nagraniem, na którym widać, że przed jego domem z samego rana czekał 15-letni harcerz.

Nastolatek otrzymał zadanie zrobienia „porannej zaprawy” z Pudzianowskim. Chodzi o przebiegnięcie ze sportowcem pięciu kilometrów.

Pudzianowski pomógł 15-latkowi i zadanie zostało wykonane z sukcesem. Młody harcerz nie miał przy sobie ani jedzenia, ani pieniędzy, więc sportowiec zaprosił go do siebie na śniadanie i zapewnił prowiant na dalszą podróż.

— Młody chłopak 15 lat, harcerz z ZHR, bez pieniędzy, jedzenia puszczany w Polskę i ma wykonać zadania. Brawo — tak trzeba uczyć obecną młodzież. Dziś miał zadanie — zrobić zaprawę poranną z Pudzianem. Czekał pod bramą od 4:00 rano do 6:00, aż wyjdę! — napisał Mariusz Pudzianowski.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Klaudia Jachira dała popis w Sejmie. Mówiła o „dziurach” i „ciemnogrodach” [WIDEO]

ZOBACZ RÓWNIEŻ: „Wasi przełożeni ogłosili się sługami narodu ukraińskiego”. Grzegorz Braun zwrócił się do policjantów [WIDEO]

Młody chłopak 15 lat harcerz z ZHR, bez pieniędzy, jedzenia puszczany w Polskę i ma wykonać zadania. Brawo tak trzeba uczyć obecną młodzież. Dziś miał zadanie, zrobić zaprawę poranną z Pudzianem. Czekał pod bramą od 4:00 rano do 6:00 aż wyjdę!! ZOBACZ KTO!!!

Opublikowany przez Mariusza Pudzianowskiego Piątek, 22 lipca 2022

źródło: Facebook

(Visited 410 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Nadchodzi prawdziwy pogodowy armagedon. Synoptycy nie mają złudzeń

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj