propolski.pl: Jachira atakuje media publiczne

Klaudia Jachira dała popis w Sejmie. Mówiła o „dziurach” i „ciemnogrodach” [WIDEO]

Klaudia Jachira dała kolejny popis w Sejmie i wypowiedziała się w temacie mediów publicznych.

– Dzięki TVPiS jestem szczególnie popularna w różnych dziurach i ciemnogrodach, a chciałabym trochę odpocząć w te wakacje – podkreśliła posłanka KO, nie przebierając w słowach.

W piątek Sejm pracował nad sprawozdaniem Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji z działalności w 2021 roku. Swoje pięć minut miała tego dnia Klaudia Jachira.

Klaudia Jachira atakuje PiS

Posłanka opozycji jest pewna, że dzięki telewizji jest niezwykle popularna wśród pewnych odbiorców.

– KRRiT zajmuje się tym, co puszcza TVP na swoich antenach. Chciałabym, żebyście przekazali Jackowi Kurskiemu, że ja już nie potrzebuję więcej reklamy. Dzięki TVPiS jestem szczególnie popularna w różnych dziurach i ciemnogrodach, a chciałabym trochę odpocząć w te wakacje – dodała Klaudia Jachira.

Zarzucała również władzy, że manipuluje mediami publicznymi.

– Macie ręce pełne roboty. Musicie dbać o interes partii Jarosława Kaczyńskiego, stać na straży pokrętnej etyki dziennikarskiej, która każe kłamać i manipulować informacją tak, żeby ten biedny widz głosował na bandę, która go okrada. Niestety, wasze starania nie idą na marne. Polska w tym roku spadła na 66. miejsce w rankingu wolności mediów. Siedem lat temu byliśmy na 20. miejscu. Ciekawe, na którym będziemy w kolejnym roku, po waszej kampanii wyborczej. To co, gonimy Erytreę, Iran i Koreę Północną? – przekonywała.

źródło: YouTube

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these