Sieć obiegło nagranie z udziałem posła Konfederacji Grzegorza Brauna. Polityk poszedł do Urzędu Miasta i gminy w Goleniowie i zaprotestował przeciwko powieszeniu flagi ukraińskiej na tym budynku.

Poseł Konfederacji zadziwił obecnych na miejscu, ponieważ zwrócił się do mundurowych, radząc im, by nie wykonywali poleceń przełożonych.

— Słowo prywatnego kazania do funkcjonariuszy policji. Jeśli państwo chcecie zostać jakąś policją gettową i trzaskać kopytami przed naszymi kolonizatorami i odpowiadać przed byle kim, to róbcie tak dalej — mówił poseł Braun.

— Jeśli natomiast ktoś z was wiąże przyszłość własną i waszych rodzin, dzieci, wnuków, to polecam — jeśli chcecie, żeby Polacy byli u siebie na swoim i żeby polska policja była do czegoś potrzebna, poza potrzebą pacyfikowaniem własnych rodaków z nadania starszych i mądrzejszych, to przejdźcie na stronę narodu i zaniepokójcie się z tym, że mamy do czynienia z ewidentnym zaburzeniem priorytetów służby państwowej administracji, służby policyjnej — dodał prawicowy polityk.

— Wasi przełożeni ogłosili się sługami narodu ukraińskiego. Wasz szef jeździł na Ukrainę wręczać szable tamtejszym funkcjonariuszom. Baczcie komu, chcecie podlegać, komu chcecie służyć. Teraz jest moment, w którym trzeba włączyć myślenie i przejść z trybu bezkrytycznie i lojalnie pozwalam wysługiwać się sobą burmistrzowi, kłamczuchowi i łajdakowi, czy na to pozwalam, czy też może reprezentuję godność służby policyjnej i może jeszcze pamiętam, co komu przysięgałem, przysięgałam — dodał.

źródło: Twitter

(Visited 1 648 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj