Posłanka Lewicy Anna Maria Żukowska skomentowała wypowiedź nowego lidera PO Donalda Tuska, który opowiedział się za pomysłem większej awantury w krajowej polityce.

W Polsce jest za mało rozmowy, a za dużo darcia mordy powiedziała była rzeczniczka SLD. Do dyskusji szybko włączyli się Leszek Miller i Joanna Senyszyn.

W czwartek wybuchła medialna awantura związana z koncesją TVN i zaproponowaną nowelizacją KRRiT. Swój komentarz zostawił były premier, który od niedawna pełni obowiązki przejęte po Borysie Budce.

Chcą Polski bez praw, bez wolności, bez prawdy. Dlatego gwałcą Konstytucję, atakują sądy i uderzają w TVN i inne wolne media. Nikt już nie może udawać, że tego nie widzi. Demokracje umierają w ciszy. Zacznijmy krzyczeć napisał na Twitterze Donald Tusk.

Wpis byłego premiera nawiązywał do motta gazety „The Washington Post”, który po zwycięstwie Donalda Trumpa w wyborach prezydenckich w 2016 r. wspierał się hasłem „Demokracja umiera w ciemnościach”.

Do publikacji opisującej słowa Tuska odniosła się na Twitterze posłanka Lewicy Anna Maria Żukowska, która skrytykowała plany szefa PO: „Za dużo darcia mordy”.

Przeczytaj również:  Polskie Porozumienie Kynologiczne dokona rewolucji? Ministerstwo daje zielone światło

Z grubsza rzecz biorąc – tak. Obu zarzucam m.in. uśmieciowienie rynku pracy i brak myślenia o młodym pokoleniu. Aaa, a Miller mi jeszcze zasiłek alimentacyjny zabrał. Dostałam 179 zł na dziecko, w najtrudniejszym momencie. Tylko dzięki W. Olejniczakowi zagłosowałam potem na LiD przyznała Anna Maria Żukowska.

To jednak nie koniec internetowych przepychanek. Swoje pięć groszy dołożyła Joanna Senyszyn, która w jednym z komentarzy zadeklarowała, że „Lewica jest przeciwna podnoszeniu podatków”.

Może Ty, ale co najmniej trzy lewicowe partie w Polsce mają w swoich programach podwyższenie ich najbogatszym (!!!!), w tym Twoja. Więc nie uogólniaj na Lewicę, bo nie masz do tego absolutnie żadnych podstaw upomniała ją Żukowska.

Zobacz również: Czekają nas kolejne obostrzenia i lockdowny. Doradca premiera potwierdza

Zobacz również: Zapytano Polaków jakie trzy pozytywne cechy charakteryzują Donalda Tuska. Badani mieli pewien kłopot

źródło: tvp.info

(Visited 1 143 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj