propolski.pl: Żukowska nie była w stanie tego zapamiętać

Żukowska nie była w stanie tego zapamiętać: „Rano mój mózg działa z oporami” [WIDEO]

Anna Maria Żukowska rozmawiała na antenie Wirtualnej Polski z Patrykiem Michalskim i jak sama przyznała, nie ma zbyt dobrej pamięci. W czasie programu próbowała wymienić wszystkich 14 wiceprzewodniczących Nowej Lewicy, ale miała z tym nie lada kłopot.

— Marek Balt, Arkadiusz Iwaniak, przepraszam, Marek Dyduch, Arkadiusz Iwaniak, hm… Komoniewski… Dalej będzie… Em… Moment. Anita Kucharska-Dzieci, Joanna Scheuring-Wielgus, nie wiem, doliczyłam się wszystkich, czy jeszcze nie? — zastanawiała się Anna Maria Żukowska.

Wtedy dziennikarz przypomniał jej, że nie dotarła nawet do połowy listy.

— Dalej muszę spojrzeć na naszą listę, ponieważ przy porannej kawie pewnie wszystkiego w głowie nie mam, po kongresie jestem zmęczona — tłumaczyła się posłanka Lewicy.

Michalski nie zamierzał jednak jej odpuścić i kontynuował przepytywanie.

— Kogo dalej nie wymienię, to przepraszam, bo po prostu rano mój mózg działa z oporami — prosiła o wyrozumiałość parlamentarzystka. Dziennikarz pozostawał jednak nieugięty.

— Mówię, że mój mózg działa mocno z oporami, owszem — powtórzyła Żukowska po kolejnej porażce.

— Ale to wy macie 14 wiceprzewodniczących, a nie inna partia — podsumował dziennikarz.

W ostateczności udało się dojść do porozumienia, że wiceprzewodniczącymi Nowej Lewicy zostali: Marek Dyduch, Arkadiusz Iwaniak, Łukasz Komoniewski, Małgorzata Moskwa-Wodnicka, Dariusz Wieczorek, Anna Mackiewicz, Andrzej Szejna oraz Krzysztof Gawkowski, Krzysztof Śmiszek, Beata Maciejewska, Joanna Scheuring-Wielgus, Anita Kucharska-Dziedzic, Paulina Piechna-Więckiewicz, jak również Wanda Nowicka.

Ponadto Patryk Michalski próbował się dowiedzieć, dlaczego jest ich jedynie 14.

— Poprzednio mieliśmy 11 wiceprzewodniczących, w związku z tym nie jest to jakieś radykalne powiększenie — mówiła Żukowska.

Zobacz również: „Katastrofa, Donald może tylko zaszkodzić”: Polacy powiedzieli, co sądzą o powrocie Tuska do kraju [WIDEO]

Zobacz również: Jarosław Kaczyński zapowiedział swoją rezygnację. Padła przybliżona data

źródło: NCzas.com

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these