Niedawno poseł Grzegorz Braun otrzymał karę finansową i liczne upomnienia za słowa skierowane pod adresem ministra Niedzielskiego: „Będziesz pan wisiał”. Polityk Konfederacji został ukarany najwyższym możliwym zobowiązaniem nałożonym przez Prezydium Sejmu.

W sieci została zorganizowana zrzutka, która ma wesprzeć działalność posła Konfederacji. Jej popularność i moc zasięgu pobiła prawdziwy rekord, a sama zebrana kwota może przyprawić nie jednego o zawrót głowy. W ciągu kilku dni sympatycy Brauna wpłacili nawet ćwierć miliona złotych, a pieniędzy wciąż przybywa. Szczegółowy opis zrzutki można zobaczyć tutaj.

— Poseł Grzegorz Braun w dniu 16 września 2021 po raz kolejny został wykluczony z obrad Sejmu. Została nałożona na niego przez Prezydium Sejmu RP także najwyższa możliwa kara finansowa, w łącznej monstrualnej wysokości ponad 60 tys. złotych (sic!). Została rozpętana na niego nagonka mająca na celu zniszczenie jego wizerunku. Jednak w oczach większości polskich patriotów Grzegorz Braun pozostaje najbardziej wiarygodnym, najbardziej pracowitym, najbardziej aktywnym i odważnym posłem — napisano w opisie zbiórki.

— Jest zmorą Covidowej Koalicji rodem z Magdalenki stąd ta bezprecedensowo wysoka kara nałożona na niego przez Prezydium Sejmu, która jest próbą utrudnienia i ograniczenia jego parlamentarnej i publicznej aktywności — dodano kolejne informacje.

Przeczytaj również:  Minister Dworczyk skomentował słowa Tuska: Tani polityczny teatr

O incydencie z Braunem było głośno przez kilkoma dniami, kiedy podczas czwartkowych obrad Sejmu po przemowie dotyczącej szkodliwej polityki covidowej rządu krzyknął do Adama Niedzielskiego „Będziesz pan wisiał”. Ten incydent zbulwersował polityków innych formacji obecnych na sali, jak i wicemarszałek Sejmu Małgorzatę Kidawę-Błońską, która była zaszokowana zachowaniem Brauna.

— Panie pośle, jak się pan w Sejmie zachowuje. To jest skandal! — zawołała.

źródło: zrzutka.pl, YouTube.com

(Visited 4 130 times, 1 visits today)

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here