Marianna Schreiber, żona Łukasza Schreibera — ministra-członka Rady Ministrów w rządzie Mateusza Morawieckiego wzięła udział w programie TVN „Top Model”.

Polityk w czasie rozmowy z „Super Expressem” po raz pierwszy publicznie skomentował tę sytuację. Pani Marianna zgłosiła się do „show” w tajemnicy przed swoim mężem, o czym pisała w mediach społecznościowych.

— Do programu poszłam w tajemnicy przed mężem — napisała już po występie kobieta na Instagramie. Sytuacja ta wywołała spore zamieszanie i każdy był ciekaw, co ma do powiedzenia w tej kwestii sam Łukasz Schreiber, który do tej pory milczał, jeśli chodzi o decyzje małżonki.

— Każdy jest wolnym człowiekiem i każdy ma prawo robić, jak uważa. Walczę o wolność w życiu publicznym. Swoich prywatnych rzeczy nigdy nie komentowałem, nie robię, nie opowiadam, nie lansowałem się na rodzinie i nie zamierzam tego robić. Nie potępiam żony za występ, bo każdy jest wolny. I nie obchodzą mnie plotki — krótko skwitował sprawę Schreiber.

Zobacz również: Ale wstyd! Joński i Szczerba wylecieli z własnej konferencji prasowej: „Proszę tutaj nie robić hucpy!” [WIDEO]

Zobacz również: Uzbrojeni mężczyźni na granicy polsko-białoruskiej? Niepokojące informacje od Straży Granicznej

źródło: tysol.pl

(Visited 379 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Awantura po głosowaniu Ukrainy w Eurowizji. Do akcji wkroczył Tomasz Lis

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj