Redakcja TVN 24 wydała w mediach społecznościowych komunikat mówiący o zawieszeniu dziennikarza stacji Krzysztofa Skórzyńskiego. Okazuje się, że powodem zawieszenia redaktora w obowiązkach jest… Rzekoma współpraca z szefem Kancelarii Premiera Michałem Dworczykiem.

Redakcja TVN 24 poinformowała o zawieszeniu Krzysztofa Skórzyńskiego na Twitterze.

— W związku z nowymi informacjami ws. Krzysztofa Skórzyńskiego, został on zawieszony do czasu wyjaśnienia sprawy — czytamy w komunikacie stacji.

Zawieszenie dziennikarza TVN to pokłosie „afery mailowej” z udziałem szefa KPRM Michała Dworczyka. W internecie pojawiają się kolejne wiadomości, które wyciekły z prywatnej skrzynki mailowej polityka. Tym razem była to jego korespondencja ze Skórzyńskim. Wyciek wiadomości między obydwoma mężczyznami wskazuje, iż Michał Dworczyk konsultował szczegółowo ze Skórzyńskim swoje wystąpienie na konferencji prasowej w styczniu. Polityk obozu rządzącego miał wysyłać do niego tekst wystąpienia, zaś Skórzyński odsyłać mu go z poprawkami. 

Michał Dworczyk z Krzysztofem Skórzyńskim znają się od dawna, o czym świadczy inny mail, który również trafił do sieci – pochodzi z 17 grudnia 2010 r., a Dworczyk zwraca się do dziennikarza zwrotem „Cześć Stary” — podaje z kolei protal press.pl.

Przeczytaj również:  Witold Pilecki i Siostra Izabela. Dwa przykłady niezłomności charakteru na kartach dwóch książek

Przeczytaj również: Przygnębiające słowa Macieja Stuhra na Facebooku. “Nie wiem, jak z tym żyć. To jest niewyobrażalne”

Przeczytaj również: [WIDEO] HIT Internetu: Marta Lempart „wyjaśniona” na ulicy przez przechodnia z kamerą. Jej reakcja…

źródło: Tysol

(Visited 1 005 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj