W ostatnim czasie duża grupa celebrytów oraz polityków zabrała głos w temacie LGBT. O swój komentarz pokusił się również Rafał Ziemkiewicz.

Aktorka Katarzyna Wranke w ostatnim czasie również udzieliła swojego poparcia ruchom LGBT.

Czytaj także: WHO oferowała duże pieniądze za wprowadzenie lockdownu? Prezydent ujawnia szczegóły

— Chciałam tylko przypomnieć, że tęcza jest symbolem chrześcijańskim, buddyjskim i żydowskim i nie tylko… A także pojawia się na fladze LGBT. W znaczeniach tego symbolu nie ma niczego, co obrażałyby czyjekolwiek uczucia, bo zawsze były to pojęcia z tej pozytywnej strony. Można powiedzieć, że przede wszystkim chodzi o jedność w różnorodności. A więc: „Kochaj bliźniego swego, jak siebie samego”. To jedyne, najważniejsze przykazanie, które mogłoby pomóc w zrozumieniu odmienności i przekroczyć strach. Ja kocham tęczę i tę na niebie (jak chyba my wszyscy) i tę na fladze. I nie przeszkadza mi na żadnym pomniku, bo najpierw jesteś człowiekiem, a potem czymkolwiek innym — napisała aktorka na Instagramie.

Czytaj także: Pikieta „Stop Pedofilii” rozbita przez warszawską Straż Miejską. Odholowano furgonetkę fundacji i szarpano uczestników

Przeczytaj również:  Magdalena Ogórek trafiła na SOR. Opublikowała niepokojący wpis

Rafał Ziemkiewicz postanowił w ostrym tonie odpowiedzieć na wypowiedzi tego typu:

— Już mnie mdli od tych korowodów idiotów/tek nie umiejących policzyć do siedmiu i odróżnić tęczy od flagi LGBT. I ich p*****lenia „#TeczaNieObraza” Krzyż w sejmowej sali, szkołach i urzędach ich obrażał, a symbol neomarksistowskiej cywilizacyjnej destrukcji nie obraża. Noż k***a! — napisał Ziemkiewicz na Twitterze.

Źródło: Dorzeczy.pl, Twitter.com

(Visited 2 456 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj