Lewica postanowiła zbojkotować zaprzysiężenie prezydenta. Posłanki, które zdecydowały się przyjść, ubrały się w akcenty charakterystyczne dla ruchu LGBT.

Lewica zamierzała zamanifestować swoją solidarność z osobami LGBT, które ich zdaniem prezydent nieustannie bagatelizuje.

Czytaj także: WHO oferowała duże pieniądze za wprowadzenie lockdownu? Prezydent ujawnia szczegóły

— Prezydent Andrzej Duda przyczynił się do tej obecnej nagonki, którą mamy w Polsce i te głębokie rany będziemy leczyć nie tygodniami czy miesiącami, tylko latami. Dzisiaj symbolem początku prezydentury są kolejne pobicia i kolejne mowy nienawiści — powiedział Krzysztof Śmiszek z Lewicy.

— Tęczowa Flaga oznacza teraz coś więcej, oznacza wolność i szacunek dla drugiego człowieka i my będziemy tej wolności bronili — dodał Włodzimierz Czarzasty podczas rozmowy z Onetem.

Czytaj także: Pikieta „Stop Pedofilii” rozbita przez warszawską Straż Miejską. Odholowano furgonetkę fundacji i szarpano uczestników

Posłanki Lewicy zrobiły sobie również wspólne zdjęcie. Internauci szybko jednak zauważyli, że kobiety, które na co dzień chętnie atakują Kościół, zrobiły sobie zdjęcie na tle… krzyża. Nie pasowało to również wielu zwolennikom Lewicy.

Przeczytaj również:  Z Odry wyłowiono kobietę. Cudem uszła z życiem! [WIDEO]

Źródło: Twitter.com

(Visited 12 159 times, 1 visits today)

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj