Orkan Nadia przyczynił się do powstania sporego sztormu, który sieje spustoszenie praktycznie w całej Polsce. Do sieci trafiły nagrania z Kołobrzegu, na których widać, jak woda zalewa molo, na którym mieści się kawiarnia.

Internautów zadziwiło zachowanie klientów, którzy ze stoickim spokojem popijali kawę i nie przejmowali się tym, co ma miejsce za oknem.

Nagraniem podzielił się użytkownik TikToka. Lokal znajdujący się na molo to prawdziwa atrakcja dla turystów i zadowolonych klientów. Tym razem goście mieli okazję doświadczyć dodatkowych, niezapomnianych wrażeń.

Na wideo widzimy, jak woda zalewa od góry kawiarnię i spływa na dół tak, jak wodospad. Przebywający w lokalu klienci niczym się nie przejmowali, tylko spokojnie popijali kawę.

„No nie wiem, czy wypiłabym tam w spokoju kawę”, „i jak tu teraz wyjść z lokalu?”, „niesamowity widok, błękitne niebo i przelewające się morze” — napisali użytkownicy.

Nagranie udostępnił sam pracownik kawiarni, który cieszył się, że pomimo szalejącej pogody ma tak dużo gości w lokalu.

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ogłosił 3 stopień zagrożenia hydrologicznego, co wiąże się z wezbraniem wody i przekroczeniem stanów alarmowych.

Zobacz również: Najnowszy sondaż: PiS na czele, ale bez większości w Sejmie

Zobacz również: Youtuber wrzucił 50 tysięcy zł do puszki WOŚP. Nagrała się reakcja wolontariuszy [WIDEO]

@nazarradiak #sztorm #storm #kolobrzeg #molo #sea #balticsea #work #mokregacie #rekomendacje #recomendation #рекомендации #море #штормвморе #рекомендації #trending ♬ Oh No – Kreepa
@nazarradiak Dla tych kto pytał jak to wygląda w środku i martwił się o okna i bezpieczeństwo #sztorm #kolobrzeg #molo #sea #balticsea #work #rekomendacje #trend ♬ Infinity – Jaymes Young

źródło: tiktok.com, o2.pl

(Visited 217 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj