Znany youtuber, który publikuje swoją twórczość na kanale Budda. TV wrzucił aż 50 tysięcy złotych do puszki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Internetowy twórca pokazał także reakcję wolontariuszy na tak hojny gest.

Dwa lata temu miała miejsce podobna sytuacja, kiedy do puszki wrzucono 10 tysięcy. Zdarzenie miało miejsce na krakowskim rynku.

– Zapraszam do obejrzenia materiału, który pokazuje, jak w tym roku udaliśmy się na rynek w Krakowie, rozbiliśmy świnkę skarbonkę i wrzuciliśmy całą kasę do puszki! Reakcja wolontariuszy, bezcenna! – napisano.

Twórca nagrania zaznaczył, że nie publikuje tego materiału dla pieniędzy, a jedynie dla nagłośnienia wartościowej akcji.

– Chciałbym, aby w tym roku cała akcja odbiła się bez echa związanego z wieloma komentarzami ludzi, którzy w totalnie zły sposób interpretują coroczną serię filmów o wrzucaniu do PUSZKI! Filmy za pośrednictwem głównie FB, co roku trafiają do osób starszych, nierozumiejących YouTube itp. Zaczynają sypać masowe komentarze, że jest to pomaganie pod publikę, że po co to nagrywać itp. – wyjaśnił.

Przeczytaj również:  Czy Roblox jest bezpieczny dla dzieci: wyjaśnienie dla rodziców

Dodał, że zależy mu również na pokazaniu, jak ogromną siłę mają platformy typu YouTube.

– Czy wiecie, że jeśli 20% z 800k ludzi wpłaci w jakiejkolwiek formie, chociaż średnio 5 zł to daje nam to sumę 80 000 PLN? Te materiały propagują takie działanie. Pokazują jak wielką siłę i przełożenie charytatywne, mają obecnie YouTube i Instagram. Mają na celu pokazać jaką armię udało się zebrać na tym kanale. Zastanówcie się, zanim zaczniecie prawić swoje mądrości o zarobkach na filmie itp. – dodał youtuber.

Zobacz również: Bogusław Linda nie wytrzymał i zaatakował polski Kościół. „Rozpieprzył nasz kraj. Utrzymuje głupotę” [WIDEO]

Zobacz również: Renata Dancewicz ostro o wierze: „Nie wierzę w Boga i nie chcę być częścią Kościoła”

źródło: YouTube.com, se.pl, wp.pl

(Visited 820 times, 2 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj