Donald Tusk podzielił się na Twitterze radosną nowiną. Jak się okazuje były premier po raz pierwszy przebiegł maraton. Przypomnijmy, że polityk skończył właśnie 65 lat, tym bardziej jest to dla niego wielki wyczyn.

Były szef RE w szczerym wyznaniu na Twitterze opowiedział o szczegółach swojego osiągnięcia.

Niedawno na Instagramie Tusk poinformował, że zamierza pobiec w maratonie. W taki sposób postanowił świętować swoje 65. urodziny. Jak przyznał, zamierza jedynie „dobiec i przeżyć”, a nie ścigać się z innymi zawodnikami.

Jak wiemy maraton w wieku 65 lat, to wielki wyczyn. To przecież 42 km, które założył sobie pokonać Donald Tusk. Udało mu się to w ponad 5 godzin i 44 minuty. Jako dowód pokazał zdjęcie stopera.

— Mój pierwszy (i prawdopodobnie ostatni) maraton w życiu. Jestem dumny — nie z czasu, ale z tego, że udało mi się przeżyć — przekazał rozbawiony Donald Tusk.

Pocieszył go dziennikarz Tomasz Lis, który podsumował, że tylko osoby, które przebiegły maraton wiedzą, jaki to wysiłek i cierpienie.

— Brawo! Kto nie przebiegł maratonu, nic nie wie o sporcie, wysiłku, zmęczeniu i cierpieniu. Albo nie wie tego, co najważniejsze — napisał redaktor naczelny „Newsweeka”.

Przeczytaj również:  ZUS przez pomyłkę wypłacał mu drugą emeryturę. Jaka decyzja w sprawie seniora?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Władimir Putin uczestniczył w wielkanocnej mszy. Widziało go wiele osób [WIDEO]

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Sławomir Mentzen otworzył bar w Toruniu. Jacy politycy znaleźli się na czarnej liście?

źródło: Twitter.com

(Visited 517 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj