Jak przekazały media, wśród osób zaszczepionych poza kolejką znalazł się założyciel TVN-u Mariusz Walter. Procedura odbyła się na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym i okazuje się, że nie była to jedyna osoba związana z tą stacją, która znacznie szybciej skorzystała z nowej możliwości.

Szczepionkę na COVID-19 przyjął również dyrektor programowy TVN Edward Miszczak, a także jego partnerka Anna Cieśla. Wszystko wskazuje na to, że kolejka uprzywilejowanych stale będzie się rozszerzać. Ze szczepień na WUM skorzystali do tej pory: Krystyna Janda, Maria Seweryn, Wiktor Zborowski, Krzysztof Materna, Michał Bajor oraz były premier Leszek Miller.

Sprawę postanowiła zbadać komisja WUM, co będzie wiązało się ze szczegółową kontrolą NFZ w jednostkach związanych z Warszawskim Uniwersytetem Medycznym.

Zobacz również: Niewielka opłata? Ceny zwalają z nóg! Dziambor pokazał efekty podatku wprowadzonego przez PiS

Cały temat wywołał wiele kontrowersji w mediach. Polacy zastanawiają się, na jakiej zasadzie, co niektórzy zostali uprzywilejowani do przyjęcia szczepienia na COVID-19 poza kolejnością. Przypomnijmy, że na ten moment szczepiona miała być tzw. grupa 0, czyli pracownicy służby medycznej. Tymczasem, jak się okazuje możliwość taką otrzymało wielu aktorów oraz celebrytów.

źródło: dorzeczy.pl

(Visited 341 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj