Podczas jednego ze Strajków Kobiet w Zakopanem doszło do nietypowej i niebezpiecznej sytuacji. Uczestniczki manifestacji rozpoczęły swój spacer z transparentami około godziny 18.

— Na spacer tanecznym krokiem w dół Krupówek weźcie gary, będzie muzyka, będzie taniec, zrobimy hałas — wołały protestujące.

— Szliśmy sobie, tak jak wczoraj, grając i wznosząc okrzyki, nie było w sumie okrzyków wulgarnych — relacjonowała w mediach społecznościowych jedna z uczestniczek. Z opowieści wynika, że w pewnym momencie pojawił się mężczyzna, któremu nie spodobały się hasła widoczne na transparentach.

Zobacz również: Ekspedientka obsługiwała klientów w masce z napisem szkalującym PiS. Jest odpowiedź sieci

Jak donosi „Tygodnik Podhalański”, mężczyzna, który handlował świecidełkami, zbliżył się do kobiety trzymającej megafon i wykopał go jej z rąk.

— Krzyczał, że demoralizujemy młodzież, używał przy tym obraźliwych słów — twierdzi obserwatorka.

— Kopnął naszą koleżankę, a potem zaczął, mówiąc kolokwialnie „się rzucać”, mówiąc, że jesteśmy „je*****i Ku****i” i będzie nas „napier****ł”, cytuję. Więc wezwałyśmy policję — powiedziała inna kobieta, w relacji na Facebooku. Na miejscu szybko pojawili się policjanci, którzy zatrzymali agresywnego mężczyznę.

Przeczytaj również:  Witold Pilecki i Siostra Izabela. Dwa przykłady niezłomności charakteru na kartach dwóch książek

źródło: dorzeczy.pl

(Visited 2 844 times, 1 visits today)

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj