Prezes PiS Jarosław Kaczyński udzielił wywiadu dla dziennika „Rzeczpospolita” i zdradził szczegóły na temat przyszłości politycznej Mateusza Morawieckiego. W poniedziałkowym wydaniu „Rzeczpospolitej” będzie dostępny wywiad z prezesem Prawa i Sprawiedliwości, jednak już dziś możemy przeczytać jego zapowiedź.

W krótkim fragmencie widnieje informacja, że Kaczyński „bardzo by chciał”, aby premier Morawiecki pełnił swoje obowiązki do końca kadencji.

— To bardzo prawdopodobne, że Mateusz Morawiecki będzie premierem do końca kadencji. Prawdopodobieństwo jest bardzo duże — czytamy słowa Kaczyńskiego.

Zobacz również: Budka wściekły na prezesa PiS: Mam wrażenie, że Kaczyński stracił kontakt z rzeczywistością

Wicepremier oznajmił, że pozostaje w stałym kontakcie telefonicznym i osobistym z Morawieckim. Zapytany o stanowisko premiera w sprawie strategii wobec UE odparł, że nie tylko go wspierał, ale również uczestniczył w najważniejszych wydarzeniach.

Ponadto prezes PiS ocenił ostatnie działania opozycji, stwierdzając, że Platforma Obywatelska to partia, która „poszła bardzo ostro w lewo, w stronę lewackiego ekstremizmu, co nas trochę zaskakuje”.

źródło: wprost.pl

(Visited 757 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Magdalena Ogórek trafiła na SOR. Opublikowała niepokojący wpis

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj