W Iławie odbyła się pikieta środowisk LGBT w obronie aresztowanego Michała Sz. (identyfikującego się jako Margot). W pewnym momencie demonstracja została przerwana przez kibiców, a w ruch poleciały petardy.

W Iławie (woj. warmińsko-mazurskie) odbyła się pikieta aktywistów i sympatyków środowisk LGBT. Uczestnicy wydarzenia przynieśli na ul. Niepodległości 13 tęczowe flagi. Sprowokowali tym samym reakcję kibiców i narodowców, którzy wykrzykiwali do zgromadzonych „Wypi***ć!” i chwilę potem skonfiskowali jeden z tęczowych banerów zawieszonych tuż pod wejściem do Urzędu Miasta.

Zgromadzeni wzywali na pomoc stojących nieopodal funkcjonariuszy policji, lecz ci nie interweniowali. W mediach społecznościowych pojawiło się wiele komentarzy, wytykających hipokryzję Lewicy, która nie tak dawno protestowało przeciwko działaniom polskiej policji:

— Skoro protestowali przeciw działaniom policji, to czemu mieli problem gdy policja odpuściła sobie działania?

Chciałem tylko powiedzieć, że bardzo dobrze, że aresztowana mężczyznę, bandytę Michała Sz. za zniszczenie mienia prywatnego i atakowanie człowieka.

A jeszcze kilka dnie temu darli się że policja powinna zostać zlikwidowana. A teraz „gdzie jest policja?” hahahahahahaha to się nazywa hipokryzja.

Przeczytaj również:  Mariusz Pudzianowski miał wypadek rowerowy. Pokazał rany

Przeczytaj również: Młoda dziewczyna wypowiedziała się o Margot i nie zostawiła na nim suchej nitki. „Powinno być więcej takich dziewczyn”

źródło: youtube

(Visited 119 033 times, 1 visits today)

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj