Dyrektor Światowej Organizacji Zdrowia — WHO wydał zaskakujące oświadczenie. Dr Michael J. Ryan — dyrektor wykonawczy programu ratunkowego Światowej Organizacji Zdrowia powiedział, że dla bezpieczeństwa związanego z rozprzestrzenianiem się Koronawirusa będzie konieczne odizolowanie członków rodziny.

Zobacz również: Czy Emmanuel Macron zachowa urząd? Francja potrzebuje cudu gospodarczego

Dyrektor dodał, że może się to również odbyć poprzez wtargnięcie do domów, co nie wyklucza użycia siły fizycznej.

— Podczas kwarantanny, którą została objęta większość krajów rozprzestrzenianie się wirusa przeniosło się z poziomu ulicy do poziomu mieszkań, rozprzestrzenianie odbywa się teraz na poziomie rodziny. To, co musimy teraz zrobić to spojrzeć na rodziny i odszukać zakażonych, aby ich usunąć i odizolować w możliwie bezpieczny sposób — powiedział Dr. Michael J. Ryan.

Dyrektor WHO

Dyrektor WHO: „Musimy wchodzić do domów i usuwać zakażonych członków rodziny”‼️Dyrektor Światowej Organizacji Zdrowia – WHO oświadczył publicznie, że dla bezpieczeństwa związanego z rozprzestrzenianiem się Koronawirusa będzie konieczne odizolowanie członków rodziny, także poprzez wtargnięcie do domów, co nie wyklucza użycia siły fizycznej.Dr. Michael J. Ryan – dyrektor wykonawczy programu ratunkowego Światowej Organizacji Zdrowia:„Podczas kwarantanny, którą została objęta większość krajów rozprzestrzenianie się wirusa przeniosło się z poziomu ulicy do poziomu mieszkań, rozprzestrzenianie odbywa się teraz na poziomie rodziny. To co musimy teraz zrobić to spojrzeć na rodziny i odszukać zakażonych aby ich usunąć i odizolować w możliwie bezpieczny sposób.”Fragment reportażu stacji FOX News z wypowiedzią dyrektora WHO – dr. Michaela J. Ryana

Gepostet von Zjednoczeni dla Polski am Freitag, 10. April 2020

źródło: Fox News, Facebook.com: Zjednoczeni dla Polski

(Visited 2 992 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj