W Zabrzu policja musiała interweniować, ponieważ dzik zaatakował przechodnia. Zwierzę najprawdopodobniej było oszołomione, dlatego że chwilę wcześniej potrącił je samochód.

W Zabrzu doszło do nietypowego zdarzenia z udziałem policji oraz dzika. Zwierzę zaatakowało przechodnia, a policjanci byli zmuszeni do użycia broni.

Zobacz także: Policjanci nie chcieli nosić maseczek. Funkcjonariuszy dotkliwie ukarano: „Negowała zasadność w Internecie”

Dzik najprawdopodobniej był w szoku, ponieważ został potrącony przez samochód. Policjanci początkowo nie zamierzali używać broni, jednak zwierzę wydawało się coraz bardziej agresywne.

Funkcjonariusze oddali kilka strzałów, a dzik został zastrzelony. W komentarzach większość internautów zgadza się z decyzją policjantów o potrzebie użycia broni.

Zobacz także: Szybko poszło. Atak USA w Syrii z polecenia Bidena

Dziki są coraz większym problemem w wielu polskich miastach. Do sieci trafiają nagrania, na których widać te zwierzęta swobodnie poruszające się nawet po głównych drogach.

Źródło: Facebook

(Visited 3 241 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Niebezpieczny incydent w Kaliszu. Policja udostępniła nagranie. Czy ktoś rozpoznaje tego mężczyznę? [WIDEO]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here