Andrzej Duda został po raz drugi wybrany na prezydenta Polski. Jego sukces może być jednak nie na rękę tym, dla których Prawo i Sprawiedliwość jest konkurentem w walce o głosy w przyszłych wyborach. Do tego grona może należeć Krzysztof Bosak.

Zdaniem byłego posła, Tomasza Jaskóły, na zwycięstwie Andrzeja Dudy może ucierpieć Konfederacja. Powodem miałoby być to, że Krzysztof Bosak nie zdecydował się na udzielenie poparcia prezydentowi. Według polityka był to poważny błąd kandydata, który odpadł w I turze głosowania.

– Błędna taktyka Konfederacji nieudzielania poparcia bliższemu (programowo – mimo wszystko) kandydatowi PAD oznacza: podział wśród jego wyborców, brak jakichkolwiek realnych korzyści programowych i politycznych. Zmarnowana okazja do postawienia twardych warunków w Sejmie i władzy wykonawczej. I to było 5 minut, które mogły na 3 lata stworzyć z Konfederacji silny Jobbik. Właśnie zmarnowaliście okazję. Ale wasza sprawa – napisał na Facebooku Jaskóła.

Przeczytaj także: Prezydent Duda starł się z dziennikarzem Wyborczej. Chodziło o Pierwszą Damę

Ponadto byłemu posłowi nie podobało się zachowanie Konfederatów w trakcie kampanii. Jego zdaniem politycy nie prezentowali sobą zbyt wysokiego poziomu.

Przeczytaj również:  Dramat w Jarocinie. Kobieta zasłabła w momencie reanimacji męża

Piaskownica. Wiaderko i łopatka, memy i Internety. I to koniec. Za trzy lata to Konfederacji może nie być. Ehh … Kiedy przychodzi prawdziwa polityka, to wysiadacie. Błąd, błędy, chyba że chodziło o to, aby wgrał RT. Ani nie uratowaliście honoru, ani pokoju. Kropka. Wasi szamani taktyki będą dowodzić co innego. Teraz to możecie sobie popisać w Internetach i porobić memy i to w zasadzie wszystko … Elektorat Hołowni i Wasz do wzięcia – podsumował Jaskóła.

Przeczytaj także: Prezydentowi puściły nerwy. Andrzej Duda ostro do dziennikarza TVN: „Żeby cała Polska to zobaczyła”

Największym wygranym i przegranym tych wyborów (dwóch tur) jest Krzysztof Bosak. Błędna taktyka Konfederacji nie…

Gepostet von Tomasz Jaskóła am Montag, 13. Juli 2020

źródło: Facebook, profil: Tomasz Jaskóła

(Visited 126 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj