Prezydent Duda starł się z dziennikarzem Wyborczej. Chodziło o Pierwszą Damę

Andrzej Duda po raz drugi został wybrany na prezydenta Polski. Choć rywalizacja była zacięta i wczoraj można było jeszcze mieć wątpliwości co do ostatecznego wyniku, dziś już wszystko stało się jasne – Polacy po raz drugi pokazali swoje zaufanie względem urzędującego prezydenta.

Taki wynik jest oczywiście nie na rękę opozycyjnym mediom, które zgodnie optowały za kandydatem Koalicji Obywatelskiej Rafałem Trzaskowskim. Już wczoraj wśród niektórych nieprzychylnym Andrzejowi Dudzie dziennikarzy można było zauważyć duże zdenerwowanie, które mogło być efektem niekorzystnego wyniku uzyskanego przez ich kandydata.

W pewnym momencie na Twitterze swój post zamieścił dziennikarz „Gazety Wyborczej” Paweł Wroński. W tweecie stwierdził, że nigdy nie ubiegał się o rozmowę z Pierwszą Damą, Agatą Kornhauser-Dudą.

Przeczytaj również: Prezydentowi puściły nerwy. Andrzej Duda ostro do dziennikarza TVN: „Żeby cała Polska to zobaczyła”

Na reakcję Andrzeja Dudy nie trzeba było długo czekać. Za pośrednictwem Twittera prezydent odpowiedział dziennikarzowi w imieniu swojej małżonki. „Panie Redaktorze przekazuję wiadomość od mojej Żony: „Proszę nie lać zbyt dużo wody, ponieważ kwiat szybko zwiędnie i nie będzie nadawał się ani na prezent, ani na aukcję charytatywną”.

Przeczytaj także: Agata Kornhauser-Duda przerwała milczenie. Nie zostawiła suchej nitki na mediach: „Manipulacje, kłamstwa i dezinformacje”

źródło: twitter.com

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these