W mediach społecznościowych pojawiło się wideo ukazujące przebieg zeszłotygodniowego ataku aktywistki LGBT Mai Wojdyło na furgonetkę „Stop Pedofilii” Fundacji Pro — Prawo do życia. Kierowca niszczonego pojazdu, potraktował kobietę gazem.

O sprawie potraktowania gazem aktywistki LGBT poinformowało jako pierwsze stowarzyszenie „Tolerado”.

Przeczytaj również: Aktywistka LGBT chciała zatrzymać furgonetkę „Stop Pedofilii”. Teraz wygląda tak — kierowca użył gazu

— Maja Wojdyło, działaczka społeczna (i sympatyczka ruchu LGBT — dop. red.) z Gdańska, potraktowana gazem pieprzowym przez kierowcę pogromobusa, w trakcie próby obywatelskiego zatrzymania (…) Czego jeszcze trzeba, żeby zakończyć ten spektakl nienawiści rozgrywający się na naszych ulicach? Nie podejmujcie sami żadnych akcji wobec pogromobusa i kierowcy — dzwońcie na policję, zgłaszajcie do Straży Miejskiej. Róbcie zdjęcia, filmy — apeluje na Facebooku „Tolerado”.

Sprawę komentują internauci, zwracający uwagę na osobę Mai Wojdyło, będącej magistrem filologii angielskiej na Uniwersytecie Gdańskim:

— Słyszałem, że ta panienka jest wykładowcą na Uniwersytecie Gdańskim. Tak się zastanawiam, jak bardzo upadł etos naukowca i nauczyciela akademickiego. Za moich czasów to była elita elit. Dziś to banda niszcząca cudzą własność. Czy mamy szansę na Odrodzenie wartości?

Przeczytaj również: Kompromitacja posła podczas sesji online. Kamera nagrała, jak zabawiał się z doradczynią. „Sprawdzałem jej stan piersi”

źródło: Twitter

(Visited 66 424 times, 1 visits today)

3 KOMENTARZE

  1. Niszczy cudze mienie to dostała gazem po ślepiach. Drugi patafian stoi i blokuje samochód też gazem i skończy się głupota.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj