Stowarzyszenie LGBT „Tolerado” poinformowało w mediach społecznościowych o zajściu w Gdańsku, gdzie działaczka społeczna Maja Wojdyło została potraktowana gazem pieprzowym. Aktywistka usiłowała doprowadzić do „obywatelskiego zatrzymania” furgonetki „Stop Pedofilii”.

— Maja Wojdyło, działaczka społeczna (i sympatyczka ruchu LGBT — dop. red.) z Gdańska, potraktowana gazem pieprzowym przez kierowcę pogromobusa, w trakcie próby obywatelskiego zatrzymania (…) Czego jeszcze trzeba, żeby zakończyć ten spektakl nienawiści rozgrywający się na naszych ulicach? Nie podejmujcie sami żadnych akcji wobec pogromobusa i kierowcy — dzwońcie na policję, zgłaszajcie do Straży Miejskiej. Róbcie zdjęcia, filmy — apeluje na Facebooku „Tolerado”.

Do sprawy odniósł się współpracujący z Tygodnikiem Solidarność Waldemar Krysiak, deklarujący się jako homoseksualista bloger oraz dziennikarz:

— Marta płacze, że kierowca (najprawdopodobniej) furgonetki organizacji „Pro Prawo do życia” użył na niej gazu. Pytanie: co oczka Martuni robiły 10cm od ciała pana kierowcy, że ten musiał/mógł użyć samoobrony? Czyżbyśmy byli świadkami płaczu kózki, co za bardzo poskakała? (…) Na grupkach już zaczęło się szerzenie propagandy o całym zajściu (…) No i wszystko jasne: „obywatelskie zatrzymanie” napisał na Twitterze.

Przeczytaj również: Radosław Sikorski: „Gratuluję stacji TVN. To porażający materiał”

Maja Wojdyło, działaczka społeczna z Gdańska, potraktowana gazem pieprzowym przez kierowcę pogromobusa, w trakcie próby…

Gepostet von Tolerado am Freitag, 25. September 2020

źródło: Tysol

Przeczytaj również: Atak BLM na policję w USA – Żadne życie nie ma znaczenia, dopóki życie czarnych nie ma znaczenia

Przeczytaj również: Popierał zamieszki związane z BLM, ma wyrok za prostytuowanie nieletnich – będzie doradcą ds. reformowania policji

(Visited 22 093 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj