Strona główna Polska „Wybory są jak prezerwatywa”, czyli jak młoda lewica zachęca przeciwników PiS do głosowania na Dudę

„Wybory są jak prezerwatywa”, czyli jak młoda lewica zachęca przeciwników PiS do głosowania na Dudę

9 min czytania
0
1
1,889
wybory

Wybory prezydenckie już w niedzielę. W mediach społecznościowych pojawił się klip zachęcający młodych do pójścia na wybory. Spot zrealizowany przez latarnikwyborczy.pl i mamprawowiedziec.pl spotkał się z olbrzymią krytyką internautów.

Wybory są jak prezerwatywa — głosi jeden z występujących w materiale młodych ludzi. Użytkownicy mediów społecznościowych zwracają uwagę na to, że poza obscenicznymi porównaniami nagranie pełne jest także wulgaryzmów. „Po co te wulgaryzmy, czy to jest język młodego pokolenia?” — pytają internauci. „Przydałoby się więcej klasy, nie wierzę aby nie było stać Was na wypowiedzi na poziomie”.

Występują w nim praktycznie sami socjopatyczni i narcystyczni nieudacznicy — skwitował publicysta Rafał Otoka-Frąckiewicz na swoim profilu w serwisie Twitter.

Jak nie zagłosujesz, to te urocze, elokwentne, niezwykle kulturalne i merytoryczne osoby zrobią to za Ciebie — napisał użytkownik Stefan Tompson.

Nagranie skomentował także jeden z blogerów o nicku DWK Mikrobloq:

Bezstresowo chowane pod kloszem bananki z wielkich miast, wzdrygające się na myśl o podjęciu pracy fizycznej, zakochane w sobie, pogardzające prostym robotniczym ludem. Julki i oskarki z dobrych domów, wrażliwi na problemy wykreowane przez branych z łapanki scenarzystów Netflixa. Bezkrytyczni wobec każdej najgłupszej innowacji zza Oceanu, pochłonięci popnaukowym bełkotem, ochoczo relatywizujący rzeczywistość. Zamknięci na wiedzę historyczną i wyciąganie z niej wniosków. Roszczeniowi, wulgarni, infantylni, przerażająco zadufani w sobie, narcystyczni wymagający od wszystkich, tylko nie od siebie. Groteskowo przewidywalni i niesamowicie łatwi do opisania — pisze DWK Mikrobloq.

To ci sami ludzie, którzy z odrazą spoglądają na brzydszych, starszych, mniej dynamicznych i gorzej uposażonych materialnie. Zawsze jednak pierwsi do umoralniania i głoszenia akceptacji dla mniejszości, w objęcia których pchną ich amerykańskie korporacje — ocenił internauta.

— Mamy tutaj wszystko w pigułce. Całą mentalność wielkomiejską. Ten spot z pewnością zachęci wielu opornych do oddania głosu na Dudę w drugiej turze — kończy swój wywód bloger.

Przeczytaj również:  Wiceprezydent stolicy Paweł Rabiej pogrążony u Zaborskiego. Internauci: "Filtry nigdy nie wymieniane! Tam jest dopiero wirusowy armagedon!"

Co ciekawe, strona mamprawowiedziec.pl została założona przez Różę Rzeplińską, prezes Stowarzyszenia 61 i córka byłego prezesa Trybunału Konstytucyjnego Andrzeja Rzeplińskiego.

Przeczytaj również: Tomasz Adamek wyjawił, na kogo odda głos w wyborach prezydenckich: „To jest przecież chore i to trzeba zmienić”

Bezstresowo chowane pod kloszem bananki z wielkich miast, wzdrygające się na myśl o podjęciu pracy fizycznej, zakochane w sobie, pogardzające prostym robotniczym ludem. Julki i oskarki z dobrych domów, wrażliwi na problemy wykreowane przez branych z łapanki scenarzystów Netflixa. Bezkrytyczni wobec każdej najgłupszej innowacji zza Oceanu, pochłonięci popnaukowym bełkotem, ochoczo relatywizujący rzeczywistość. Zamknięci na wiedzę historyczną i wyciąganie z niej wniosków.Roszczeniowi, wulgarni, infantylni, przerażająco zadufani w sobie, narcystyczni i wymagający od wszystkich, tylko nie od siebie. Groteskowo przewidywalni i niesamowicie łatwi do opisania.To ci sami ludzie, którzy z odrazą spoglądają na brzydszych, starszych, mniej dynamicznych i gorzej uposażonych materialnie. Zawsze jednak pierwsi do umoralniania i głoszenia akceptacji dla mniejszości, w objęcia których pchną ich amerykańskie korporacje. Mamy tutaj wszystko w pigułce. Całą mentalność wielkomiejską. Ten spot z pewnością zachęci wielu opornych do oddania głosu na Dudę w drugiej turze.

Gepostet von DWK Mikrobloq am Mittwoch, 24. Juni 2020

źródło: Twitter

Reakcja
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Załaduj więcej napisanych przez Malicki Jan
Załaduj więcej w  Polska

Sprawdź również

Jackowski ostrzega prezydenta Dudę: „Powinien bardzo na siebie uważać”

Tuż po ogłoszeniu wyników wyborów prezydenckich, jasnowidz Jackowski skomentował zwycięstw…