Strajk Kobiet dobitnie pokazał, że niektórym kobietom brakuje ogłady i kultury osobistej. Lewacka walka o prawa kobiet to głównie agresja, wulgarne słowa, wyzwiska oraz liczne ataki na kościół. Krótko mówiąc, nic chwalebnego i wzniosłego.

Co tli się w głowach kobiet i dziewcząt, które popierają uliczne strajki i usuwanie ciąży? W internecie pojawił się filmik, w którym jedna z lewackich aktywistek powiedziała, co o tym wszystkim myśli.

— Wiecie, czemu walczymy o swoje prawa? Bo nie chcemy być je*anymi zmywarami, k**wa, do końca życia. Jeśli będę chciała, zostanę dziwką! Będę się ru***ć bez zabezpieczenia oraz usuwać te dzieci, te życie Boże, kiedy tylko, k**wa, będę chciała. I c**j ci do tego! Nie chcesz tego robić, nie popierasz, spoko. Ale odejdź od tej sprawy, bo inne kobiety maja inne zdanie niż ty. Twoje zdanie i twoja ta piękna wiara w Boga jest ch**a ważna tutaj! Jesteś pośmiewiskiem, hańbą dla wszystkich kobiet, które walczą o swoje prawa! Tyle mam do powiedzenia. Dziękuję — wyznała dziewczyna na nagraniu.

Zobacz również: Marzena Kipiel-Sztuka nie ma za co żyć: „Oszczędności się skończyły”

Jak łatwo się domyśleć, internauci nie byli zachwyceni tym, co zobaczyli. Pod filmikiem odważnej aktywistki wylała się więc fala hejtu i komentarzy.

źródło: wprawo.pl

(Visited 8 168 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Minister rolnictwa rozwścieczył Kaczyńskiego. Suski: Biurko powinien mieć już spakowane

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here