Maciej Stuhr w mocnym tonie skrytykował Telewizję Publiczną, a konkretniej serwis informacyjny „Wiadomości”. Aktor znany jest z dosadnych komentarzy i swojego zaangażowania w sprawy polityczne.

Tym razem Maciej Stuhr nie przebierał w słowach i atakował dziennikarzy oraz producentów.

— Nie oglądam „Wiadomości”, ponieważ obecnie to główny program hejterski w Polsce. Jest pokaźnie finansowany przez państwo po to, żeby partia rządząca mogła wygrywać kolejne wybory. Ponad rok temu ogłosiłem, że nie chcę mieć z tym miejscem nic do czynienia — powiedział Maciej Stuhr podczas wywiadu z agencją Newseria Lifestyle.

Post, w którym aktor skomentował wulgarny gest posłanki Lichockiej, zdobył w Internecie ogromną popularność. 

Stuhr postanowił więc nie ustawać w swojej aktywności i opublikował kolejny. Na swoim koncie na Facebooku skomentował temat manipulacji faktami, które w jego ocenie często można zaobserwować w mediach publicznych.

Aktor tłumaczył, że pracownicy TVP wykazali się współpracą i posłuszeństwem jedynie ze względu na strach o własne miejsca pracy.

— Rządzącym zależy, żeby telewizja mówiła o nich dobrze i źle o innych. Podobne nastawienie mają także ludzie, którzy tam pracują, bo wiedzą, że gdy władza się zmieni, stracą pracę. W konsekwencji jest to samonakręcający się mechanizm — kontynuował Stuhr.

źródło: alaluna.pl

(Visited 1 102 times, 1 visits today)

3 KOMENTARZE

  1. Co to za bałwan ? . Nie rozumiem skąd tacy ludzie się wynurzają. Marni aktorzy , pseudo celebryci i pseudo dziennikarze którzy nie reprezentują sobą już nic próbują na siłę zwrócić na siebie uwagę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj