Kinga Duda objęła niedawno funkcję doradcy społecznego swojego ojca. Za sprawą tego wydarzenia znalazła się na świeczniku polskich mediów. Dziewczyna będzie specjalizować się w międzynarodowym arbitrażu handlowym i inwestycyjnym oraz prawie prywatnym międzynarodowym.

Prezydent Duda podkreślił, że posada jego córki nie będzie płatna, ponieważ jest to funkcja społeczna. Kontrowersyjny wybór komentowali już artyści, politycy i nie tylko.

Wróżka Cesaria postanowiła położyć karty na przyszłość córki prezydenta. Wróżba okazała się zaskakująca. Na portalu Super Express możemy przeczytać, że Kinga idealnie odnajdzie się w nowo powierzonej roli. Dzięki tarotowi nie ma wątpliwości, że ten wybór to strzał w dziesiątkę. Ponadto otworzy dziewczynie drzwi do innych sukcesów.

Zobacz również: Sondaż: Czy Solidarna Polska i Porozumienie przetrwają bez PiS?

— Znaczna część Polaków będzie chciała, aby kandydowała w kolejnych wyborach na prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Niestety sama może nie odczuwać potrzeby zajmowania urzędu prezydenta RP, a chcieć być bliżej ludzi — powiedziała wróżka Cesaria.

źródło: plotek.pl

(Visited 1 277 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj