Kinga Duda

Wróżka Cesaria zobaczyła przyszłość Kingi Dudy. Zaskakująca przepowiednia

Kinga Duda objęła niedawno funkcję doradcy społecznego swojego ojca. Za sprawą tego wydarzenia znalazła się na świeczniku polskich mediów. Dziewczyna będzie specjalizować się w międzynarodowym arbitrażu handlowym i inwestycyjnym oraz prawie prywatnym międzynarodowym.

Prezydent Duda podkreślił, że posada jego córki nie będzie płatna, ponieważ jest to funkcja społeczna. Kontrowersyjny wybór komentowali już artyści, politycy i nie tylko.

Wróżka Cesaria postanowiła położyć karty na przyszłość córki prezydenta. Wróżba okazała się zaskakująca. Na portalu Super Express możemy przeczytać, że Kinga idealnie odnajdzie się w nowo powierzonej roli. Dzięki tarotowi nie ma wątpliwości, że ten wybór to strzał w dziesiątkę. Ponadto otworzy dziewczynie drzwi do innych sukcesów.

Zobacz również: Sondaż: Czy Solidarna Polska i Porozumienie przetrwają bez PiS?

— Znaczna część Polaków będzie chciała, aby kandydowała w kolejnych wyborach na prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Niestety sama może nie odczuwać potrzeby zajmowania urzędu prezydenta RP, a chcieć być bliżej ludzi — powiedziała wróżka Cesaria.

źródło: plotek.pl

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these