Coraz więcej celebrytów i gwiazd telewizyjnych angażuje się w sprawy polityki. Wróżbita Maciej Skrzątek opublikował serię wpisów na Facebooku, w których odniósł się do bieżących problemów.

Tym razem wróżbita Maciej przewidział, że PiS będzie miał problemy z wygraniem wyborów prezydenckich z powodu koronawirusa. Rząd PiS chce doprowadzić do wyborów korespondencyjnych w majowym terminie.

Zdaniem wróżbity, PiS nie może być pewne zwycięstwa. Wszystko przez niekorzystne układy astrologiczne. Dlaczego znany wieszcz tak bardzo angażuje się politycznie? Jak sam odpowiedział, po prostu martwi się o Polskę, a obecnie „nasz kraj leży finansowo”.

— Partia PiS dąży do tego, by 10 maja tego roku przeprowadzić wybory korespondencyjne. Od 22 marca na niebie panuje Saturn w Wodniku, który oznacza chęć nowego, sprzeciw, a nawet bunt. Ta konfiguracja astrologiczna może ich trochę zaskoczyć i nieco utrudnić wygraną. Korzystniej by było dla nich, żeby przeprowadzić wybory jesienią, gdyż Saturn latem tego roku wróci do znaku Koziorożca i pozostanie w nim aż do grudnia. A znów oznacza to kontynuację. Ale kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana! — napisał Skrzątek na portalu społecznościowym.

Przeczytaj również:  Witold Pilecki i Siostra Izabela. Dwa przykłady niezłomności charakteru na kartach dwóch książek

Wróżbita zasugerował, by wybory przeprowadzić we wrześniu, kiedy Saturn wróci do znaku Koziorożca. Wtedy PiS będzie miał dużo lepsze warunki do odniesienia zwycięstwa.

źródło: planeta.pl

(Visited 809 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj