propolski.pl: Wojciech Mann

Wojciech Mann skomentował skandal TVP w Opolu: „Za komuny nie było takiego chamstwa”

Niedawno odbył się 59. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu. Nie obeszło się bez wpadek, a także sytuacji, które wywołały oburzenie widzów. Głos w całej sprawie zabrał Wojciech Mann, który nie szczędził mocnych słów.

W ostatnią niedzielę odbył się koncert „Tych lat nie odda nikt – 70 lat Telewizji”. Na scenie pojawiły się największe polskie gwiazdy takie jak Maryla Rodowicz, Krzysztof Cugowski, Partita, Jan Pietrzak, Pectus, Viki Gabor, Feel, Felicjan Andrzejczak, Halina Mlynkova, Helena Vondrackova.

Podczas wieczoru ogłoszono wyniki plebiscytu na najważniejszy program rozrywkowy telewizji publicznej. Tym razem zwyciężyła kochana przez telewidzów „Szansa na sukces”. Ku oburzeniu i zaskoczeniu widzów, kiedy ogłaszano wyniki, nikt nie wspomniał o dwóch ważnych nazwiskach. Chodzi o Elżbietę Skrętkowską i Wojciecha Manna.

To właśnie Elżbieta Skrętkowska wymyśliła „Szansę na sukces”, a jego prowadzącym od 1993 roku nieprzerwanie przez 19 lat był Wojciech Mann. Nie wspomniano jednak o tym ani słowem.

– Przede wszystkim z uwagi na panią Elżbietę Skrętkowską chciałbym bardzo otwarcie i jasno powiedzieć, że jest to kolejny i zupełnie mnie niezaskakujący przykład chamstwa Telewizji Polskiej. Takim krokiem telewizja znów niszczy sobie opinię. Nawet za komuny takiego chamstwa nie było – powiedział Wojciech Mann.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Władysław Kosiniak-Kamysz uderza w rząd: Ten bajzel mnie porusza

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kukiz: Nie wiadomo, czy w ogóle wystartuję w wyborach

źródło: o2.pl

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these