Były dziennikarz radiowej Trójki opublikował w mediach społecznościowych zaskakujący wpis. Podkreślił w nim, że jego wielkim marzeniem jest, by z polityki zniknęła nie tylko partia PiS, ale również cała opozycja.

Dziennikarz skomentował ostatnie głośne wydarzenia, m.in. podpisanie przez liderów Zjednoczonej Prawicy porozumienia, które zakończyło toczący się kryzys. To właśnie ta sytuacja nie spodobała się Wojciechowi Mannowi, który dał wyraz swojemu niezadowoleniu w najnowszym wpisie.

— Pomyśleć tylko, jak wszystko jest relatywne. Jarosław Kaczyński ogłosił światu radosną nowinę. Polega ona na tym, że Zjednoczona Prawica znowu się zjednoczyła. Tymczasem dla mnie radosną nowiną byłaby informacja, że całe to towarzystwo, z beznadziejną opozycją włącznie, znika bezpowrotnie ze świata polityki — napisał Mann.

Zobacz również: Szumowski i jego rodzina zakażeni koronawirusem

Ponadto podkreślił, co sprawiłoby mu ogromną radość w państwie chaosu.

— A już pełnię radości odczułbym, gdyby na ich miejscu pojawili się kompetentni zawodowcy, którzy wydobyliby nas z ksenofobicznego grajdoła, panicznie uchwalającego kolejne strefy wolne od rozumu — napisał Mann.

źródło: dorzeczy.pl

(Visited 3 271 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj