Dziennikarz

Dziennikarz zatrzymany przez Centralne Biuro Śledcze Policji. Chodzi o cztery miliony złotych

Dziennikarz Paweł Miter został dziś rano zatrzymany przez Centralne Biuro Śledcze Policji. O sprawie poinformował w mediach społecznościowych dziennikarz tygodnika „Do Rzeczy” Cezary Gmyz.

Dziennikarz „Gazety Warszawskiej” Paweł Miter oraz dwie inne osoby miały dopuścić się szantażu podczas przygotowywania materiału prasowego. Wszyscy usłyszą w prokuraturze zarzut szantażu oraz działania w zorganizowanej grupie przestępczej.

Pod pozorem przygotowywania materiału prasowego on oraz dwie inne osoby zażądały od przedsiębiorstwa mleczarskiego czterech milionów złotych za odstąpienie od publikacji — napisał Cezary Gmyz w serwisie Twitter.

— Zatrzymani usłyszą również zarzut działania w zorganizowanej grupie przestępczej. A teraz już drodzy redaktorzy możecie robić swój stary numer — przeczytaj twitt Gmyza, zacytuj twitt Mitera z rana, zadzwoń do prokuratury lub na policję, potwierdź i podaj jako własnego newsa — dodał publicysta.

— Od dawna powtarzam, że Paweł Miter dla mnie nie jest żadnym dziennikarzem tylko notorycznym mitomanem, skazanym prawomocnie za wyłudzenie przestępcą

Paweł Miter jest związany z „Gazetą Warszawską”. Dziennikarz zasłynął sprawą prowokacji z udziałem sędziego Ryszarda Milewskiego.

Przeczytaj również: Warszawa: Aktywistki LGBT obszczekały katolików grających na dudach

źródło: Do Rzeczy

About the Author

Malicki Jan

Wspieram polskie sprawy i opowiadam się po stronie wolności. Chętnie oddaję się urokom rozrywki cyfrowej i jestem na bieżąco z platformą Xbox i Playstation.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these