Strona główna Polska Wojciech Cejrowski ostro o Tusku: „Tak się zachowuje świnia”

Wojciech Cejrowski ostro o Tusku: „Tak się zachowuje świnia”

4 min czytania
0
2
2,099
Wojciech Cejrowski

Donald Tusk w mocnych słowach zaatakował Prawo i Sprawiedliwość. Chodzi o wpis byłego premiera, w którym skomentował spór na linii Polska-Izrael. Były premier, zamiast wesprzeć nasz kraj wykorzystał sposobność do ataku na partię rządzącą.

— Kto rozpowszechnia kłamliwe sformułowanie o „polskich obozach”, szkodzi dobremu imieniu i interesom Polski. Autorzy ustawy wypromowali to podłe oszczerstwo na cały świat, skutecznie jak nikt dotąd. A więc zgodnie z ustawą… — napisał Donald Tusk.

Wojciech Cejrowski, który był gościem w programie „Minęła 20” na antenie TVP Info odniósł się do wpisu byłego szefa RE i bez ogródek podsumował jego postawę.

— Jeśli chodzi o wpis Donalda Tuska, to tak się zachowuje świnia. Podczas wojny było takie powiedzenie: tylko świnie siedzą w kinie – to jest właśnie rodzaj takiej świni — stwierdził podróżnik.

Cejrowski atak na PiS porównał z atakiem na rodzoną matkę.

— W momencie, kiedy matka jest atakowana, to ja jak się nawet nie zgadzam z opiekunem obecnym mojej matki, czyli PiS, to nie pluję w stronę Polski, tylko bronię. Potem się z bratem pokłócę, pobiję. Potem się będzie Platforma z PiS-em tłukła po ryjach. Ale nie teraz. Plucie na MATKĘ, nawet jak matka jest pijaczką i bije własne dzieci, to nie pluje się publicznie na własną matkę. Nie robi się tego — podsumował bosy podróżnik.

źródło: 4mens.pl

Reakcja
10
Przeczytaj również:  Niesamowicie mocne wpisy czołowych polityków PiS: "To zboczone świnie!", "Cała warszaffka ma rozwolnienie"
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Załaduj więcej napisanych przez Marlena Piechocka
Załaduj więcej w  Polska

Sprawdź również

Syn Andrzeja Leppera zdradził, na kogo zagłosuje: „Poszło szeroko, ruch za zmianą!”

II tura wyborów prezydenckich zbliża się wielkimi krokami. Już w najbliższy weekend zdecyd…