Tomasz Lis, który jeszcze kilka tygodni temu czuł się bardzo źle, zdołał powrócić do swojego sportowego hobby. Dziennikarz wybrał się na trening do Łazienek Królewskich. Założył przy tym maseczkę i zadbał o bezpieczeństwo swoje i innych.

Jeszcze kilka tygodni temu Tomasz Lis zmagał się z problemami zdrowotnymi, a w grudniu ubiegłego roku trafił do szpitala w Olsztynie z podejrzeniem udaru.

Nie ustawały spekulacje, w jak ciężkim stanie jest dziennikarz. Okazuje się, że dzięki rehabilitacji Lis wrócił do równowagi i zaczął nawet uprawiać sport. Tomasz Lis brał udział w wielu maratonach na całym świecie. Jeździł do Tokio, Berlina czy Genewy, by realizować sportowe pasje.

Prezenter telewizyjny podzielił się z fanami nagraniem, na którym którym widać, jak wbiega do parku.

— Pierwsze dłuższe kroki — dokładnie 5 miesięcy później i o wiele kilogramów za dużo… #biegambolubie#powrotdoformy#powrotdonormalnosci — napisał Tomasz Lis.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Pierwsze dłuższe kroki- dokładnie 5 miesięcy później i o wiele kilogramów za dużo… #biegambolubie #powrotdoformy #powrotdonormalnosci

Post udostępniony przez Tomasz Lis (@tomaszlis_official)

źródło: plotek.pl

(Visited 354 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Kwaśniewski podzielił się informacją dotyczącą swojej emerytury. Takie świadczenie otrzymuje były prezydent

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj