Politycy przygotowują się do świąt i składają bożonarodzeniowe życzenia. Władysław Kosiniak-Kamysz w obecności żony i małej córeczki wystąpił w niezwykle uroczystym spocie. Lider ludowców życzył Polakom najpiękniejszych rzeczy w iście prezydenckim stylu.

— Stół wigilijny zawsze łączył Polaków. Przygotowania do świąt to często gorączkowy czas, ale przy stole jesteśmy już zawsze razem. Otoczeni rodzinnym ciepłem, łamiąc się opłatkiem, mówimy te najważniejsze w życiu słowa: dziękuję, przepraszam, kocham, życzę ci wszystkiego, co najlepsze — powiedział Władysław Kosiniak-Kamysz.

Polityk podkreślił, że to dla niego szczególny czas, ponieważ po raz pierwszy święta spędzi ze swoją córką.

— Te święta są dla mnie wyjątkowe. Pierwszy raz spędzimy je w trójkę. Myśląc o naszej córce, wiem, że powinniśmy zadbać o Polskę przyszłości, Aby była domem dla naszych dzieci i wnuków — kontynuował.

Internauci podejrzewają, że pojawienie się pani Kosiniak na nagraniu nie jest przypadkowe. Czyżby przygotowywała się do roli pierwszej damy? Sondaże jednak nie pozostawiają złudzeń. Na chwilę obecną nie dają prezesowi partii ludowej wielkich szans na zwycięstwo.

— Życzymy wam, żeby kolejny rok przyniósł przełom w waszych domach. Abyśmy odnaleźli się jako wspólnota, prawdziwa rodzina. By polityka nie budowała więcej murów podziału przy świątecznych stołach. Polska przyszłości niech będzie krajem życzliwych sobie ludzi — dodał polityk wraz ze swoją żoną.

źródło: nczas.com

(Visited 28 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Minister zdrowia zdradził, ile nowych zakażeń może być w tym tygodniu. Liczby szokują